reklama

Ciekawe zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Od
24 Czerwiec 2010
Odpowiedzi
0
Przeprowadziliśmy się niedawno z mężem do Warszawy, nie bardzo jeszcze mogę się odnaleźć, a nasza córeczka potrzebuje jakichś atrakcji, gdy my będziemy w pracy. Czy któraś z Mam/Tatusiów może nam coś polecić?

Pozdrawiam!

reklama
Od
6 Czerwiec 2010
Odpowiedzi
0
Ja polecam kidsplanet.com.pl .Mają świetne programy zajęć i naprawdę jest ich dużo :)
m.in. akademia malucha, balet, karate, naukę języków obcych, klub małego archeologa, naukę rytmiki i gry na instrumentach :)

ul. Kabacki Dukt 18,
02-798 Warszawa - Ursynów

Telefon: 0608 775 555, 0608 774 444

emillink@

Zaangażowana w BB
Od
11 Wrzesień 2009
Miasto
Warszawa
Odpowiedzi
0
Witam, my chodzimy na Plac przy Pala Telekiego (podzielony na młodsze i strasze dzieci) lub nowy placyk Przy Bażantarni i park, także jak pada - do Bajkolandii - Ursynów gdyz tu mieszkamy :) ...a i Las Kabacki i Powsin :)pozdrawiam

Od
6 Lipiec 2010
Odpowiedzi
0
Ja mam ciekawe zajęcia u siebie w przedszkolu. Duże przedszkole, dość znane (Zielona Ciuchcia)- jestem zadowolona. Latem organizują specjalne akcje i na prawdę się dzieje :)

Od
25 Luty 2015
Odpowiedzi
0
Akurat Warszawa ma to do siebie,że każde dziecko oraz rodzice,mają szereg możliwości pod względem dodatkowych zajęć i atrakcji. W mniejszych miejscowościach jest z tym spory problem,często zajęcia ograniczają się jedynie do języka angielskiego oraz basenu.

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test