reklama

Ciekawe zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez malwinamama, 24 Czerwiec 2010.

1. malwinamama

malwinamama Początkująca w BB

Przeprowadziliśmy się niedawno z mężem do Warszawy, nie bardzo jeszcze mogę się odnaleźć, a nasza córeczka potrzebuje jakichś atrakcji, gdy my będziemy w pracy. Czy któraś z Mam/Tatusiów może nam coś polecić?

Pozdrawiam!

2. Misiaczek1412

Misiaczek1412 Początkująca w BB

Ja polecam kidsplanet.com.pl .Mają świetne programy zajęć i naprawdę jest ich dużo :)
    m.in. akademia malucha, balet, karate, naukę języków obcych, klub małego archeologa, naukę rytmiki i gry na instrumentach :)

ul. Kabacki Dukt 18,
    02-798 Warszawa - Ursynów

Telefon: 0608 775 555, 0608 774 444

3. reklama
  4. emillink@

emillink@ Fanka BB :)

Witam, my chodzimy na Plac przy Pala Telekiego (podzielony na młodsze i strasze dzieci) lub nowy placyk Przy Bażantarni i park, także jak pada - do Bajkolandii - Ursynów gdyz tu mieszkamy :) ...a i Las Kabacki i Powsin :)pozdrawiam

5. Karina80

Karina80 Początkująca w BB

Ja mam ciekawe zajęcia u siebie w przedszkolu. Duże przedszkole, dość znane (Zielona Ciuchcia)- jestem zadowolona. Latem organizują specjalne akcje i na prawdę się dzieje :)

6. AnetaMamaOlka

AnetaMamaOlka Początkująca w BB

ja znalazłam kilka ciekawych opcji dzieki edula.pl, wybralam stamtad chocby przedszkole. Polecam, dobra baza miejsc, ktora wciaz rosnie

7. kina80

kina80 Początkująca w BB

A ja znalazłam na — Mortimer kurs English for children. Podoba nam się. Polecam!

8. anna_ania

anna_ania Początkująca w BB

Polecam zajęcia w szkole gotowania dla dzieci Little Chef. Moja córka jest z nich bardzo zadowolona ;)

9. tosziba

tosziba Aktywna w BB

W Warszawie najlepiej zapisać dziecko do zespołu FASOLINKI - rzecz jasna jeśli dziecko lubi śpiew, taniec i występy ;)
    Fasolinki | zespół dziecięcy

10. reklama
  11. Mizaza

Mizaza Zaciekawiona BB

12. Berenika88

Berenika88 Aktywna w BB

A co z placami zabaw? czy wszystkie są bezpieczne dla maluchów? Zobacz tu! Czy w waszej okolicy są takie certyfikowane place?

Poleć forum