reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dziękuję, trochę mnie uspokoiłyście, może faktycznie nie ma co czytać pl gazetek [ to te sklepowe z masą reklam ], bo niepotrzebnie straszą :tak:


Dziś wymalowałam pokój dla malucha, jestem dość zmęczona bo remont się rozkręcił. Za to z usg super wieści: będzie chłopak :-D
 
reklama
Dzięki Verita.:-) niestety jeszcze 4 zastrzyki zostały a w następny piątek kolejny scan. A wiecie co jest Najlepsze ze jak był położnej trochę nie podkolryzowala co się dzieje to dalej bym słyszała ze wszystko jest ok.... Ohhh no mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze z moim maluszkiem :-)
 
Sylwunia a po czym poznalas ze masz malowodzie?.
Mi zostalo 12 dni, dzis zasnelam dopiero przed 6 rano :(, tyle mysli w glowie...
Karolina jak u Ciebie?
 
Poszłam do szpitala bo mała się mniej ruszala ale nie ze wogole izapisali mnie na scan dodatkowy. I teraz biorę sterydy Ktg a za tydzień kolejny scan :-( oby tylko dzidzi nic nie było :'(
 
Teraz dopiero widze ze Karolinka urodzila :-D:-D:-D:-D:-D:-D Gratulacje kochana!!!!!!
sylwunia trzymam kciuki za Was ze bedzie wszystko ok.
 
Czesc Dziewczyny :) Ja rowniez jestem z UK i chcialabym o cos zapytac. Mialam usg w 10t5d. Polozna przygladala sie dziecku dluzsza chwile, ale nie mowila nam nic konkretnego. Nastepne usg mam w 20t. Czy myslicie ze to pierwsze to bylo dokladne, ze przygladala sie czy sa jakies wady rozwojowe, czy oni nad tym zastanawiaja sie dopiero w polowie ciazy? Pozdrawiam Was serdecznie :) Zapomnialam dodac ze mam termin na 25 sierpnia, do polowkowego mi jeszcze troche czasu zostalo i sie troche stresuje.
 
Ostatnia edycja:
oni zawsze patrza w te monitory jak sroki i nic nie mowia, tutaj musisz o wszystko pytac,nawet o plec jak bedziesz chciala znac bo sami nie powiedza , :tak:
 
Masz racje, w pierwszej ciazy na polowkowym kobieta wylaczyla juz aparature i gdybysmy o plec nie zapytali to by nie powiedziala. Jak zapytalismy to wlaczyla jeszcze raz i nam pokazala siurka :) ja tak czytam posty na sierpniowkach i dziewczyny pisza o sprawdzaniu kosci nosowej i przeziernosci karkowej. Zastanawialam sie czy oni tutaj cokolwiek o tym mowia bo z pierwszej ciazy nie pamietam...
 
reklama
Mamabazylia mowim zdaniem to usg co miałaś to jakieś dziwne bo wedle MOICH [ więc ktoś musi potwierdzić bym w błąd nie wprowadziła ] informacji wynika, że jeśli to był skan prenatalny by sprawdzić czy dzidzia zdrowa plus test pappa to jednak za wcześnie.. 11t6dzien do 13t6d się go wykonuję. Chyba, że Ty na taki nie poszłaś to przepraszam :-D
U nas też na drugim szpitalnym babka niewiele mówiła i jeszcze mnie rozzłościła. Ich trzeba pytać jak się nie kwapią. Na pierwszym w 9 tygodniu babka się bardziej wysiliła mimo iż trwał minute może dwie. Ja ich olewam, chodzę na prywatne. Po co się stresować.
Gratuluję :-D

Mamcia oby te dni Ci szybko zleciały a w domku dużo roboty masz? czy już wszystko gotowe czeka??



mamabazylia ja jestem z sierpniówek i tak. Na prenatalnym miałam sprawdzane właśnie przezierność i kość. Babka sama powiedziała, że jest ok, jaka przezierność ale że krew musi być pobrana dodatkowo by wykluczyć ryzyko a co do kości to, że jest ale że maluch się kijowo ułożył ale nie widzi powodu do obaw.
Potwierdziłam więc na prywatnym, że dzidzia cała i zdrowa.


Sylwunia, trzymam kciuki by było wszystko dobrze. Na pewno będą się Wami dobrze zajmować teraz, nie stresuj się niepotrzebnie i pij dużo, ponoć to pomaga :tak:


Mamusia wymyśliłam sobie Dextera. Wiem, że w pl są straszne opinie ale ja mam to gdzieś. Dziecko na pewno będzie żyć tutaj a jak wiemy, w uk imion różnych różnistych od groma i nie jedno ciężko wymówić, w dodatku nie słyszałam by dzieci z jakiś konkretnych się śmiały. To na szczęście nie polska :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry