reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Verita i mamusia29
jeśli mdli Was i macie "zwrotki" to tylko pocieszcie się, że to dobrze, znaczy że ciąża jest silna i sporo hormonów w Waszych organizmach:tak:.
Ciasteczka imbirowe, może herbatka imbirowa ( ale prawdziwy imbir- sprawdźcie skład) dużo wody mineralnej ;) Pozdrawiam!
 
Witam nową mame i gratuluję :-)

Karolina życzę powodzenia z kupnem domu, co do cen to prawda, już spokojnie za 400f miesięcznie można kupić nowy dom, a tyle to i czasem na wynajem za mało.

Powiedźcie mi, jakie macie podejście do tego, że straszą iż wywalą nas z UK? Co czytam jakąś polską gazetkę to piszą, by starać się o paszport bo o rezydenta to nawet czasu nie ma.. ale co rozmawia się z anglikiem to się śmieje, że to nie jest możliwe, by uk wyszło z uni.
Macie jakieś rozmyślenia na ten temat?
 
Lilith ja mysle, ze to nie jest tak, ze wywala wszystkich. Przeciez nie bylo by zadnej logiki w tym zeby pozbyc sie wszystkich polakow. Wydaje mi sie, ze mogliby sie zastanowic nad tymi co tu przyjezdzaja i nie pracuja, nie ucza sie i nawet nie próbują uczyc angielskiego tylko ciagna benefity np. Osobiscie nie czytam polskich gazet bo niepotrzebnie strasza ludzi.
 
A ja ma zupełnie inne pytanie... mianowicie czy wiecie jacy dentyści przysługują ciężarnym za free?
 
Lilith to tylko takie glupie gadanie w Pl zeby zniechecic wiecej ludzi do wyjazdu.
Prawo nie dziala wstecz wiec nie moga wywalic tych ktorych najpierw wpuscili, ewentualnie moga zaostrzyc prawo wobec nowych przybyszy.
Dziewczyny zachecam Was do glosowania w maju! Nie wazne na kogo ale zeby sie z nami zaczeli liczyc musimy sie politycznie ujawniac, inaczej beda sobie nami d... wycierac.. jestesmy liczebnie pierwsza emigracja a aie z nqmi nie licza, bo zyjemy jedna noga tu a druga ciagle w Pl
My mamy swoj domek i sobiw chwalimy, jak wroce do pracy gdy Leos podrosnie rozgladniemy sie za wiekszym.
Mamusia gdzie w Kencie mieszkasz, moze jestesmy sąsiadkami? Witam nowe przyszle mamy!
 
Hej dziewczyny właśnie się strasznie zasmucilam i zestresowalam.:-( jestem 33tygodniu i wykryto u mnie mała ilość wód plodowych :-( po scenie. AFI = 7 jak wyczytałam na necie od 5 do 25 jest ok ale stres wielki no a SDP = 20 mm.... Od Dzisiaj zaczynam zastrzyki. Może któraś z was miała podobnie i może mi coś powiedzieć. Mam tylko nadzieje ze wszystko będzie dobrze
 
reklama
Nasza Karolina ma juz synka , urodzil sie po 16 i ma ponad 4 kilo :tak::-) gratuluje :tak:
Sylwunia nie martw sie bedziesz pod kontrola ja mialam za duzo wod i tez sie mna zajeli, dobrze bedzie
 
Do góry