reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

10 dni po terminie :( nikomu nie zycze tego! wiecie jak jest ciezko w ostatnich tygodniach a ja chodze w ciazy extra drugi tydzien ; (((((((

jestem po dwoch masazach, 3-4cm rozwarcia, skurczy brak. Wywolanie przez oxy mam w czwartek.. wiec wtedy ostatecznie urodze.... juz sie nawet nie ludze ze wczesniej cos sie uda.
o kurcze a ja myslalam ze ty juz urodzilas i tulisz malenstwo swoje. Jeszcze do czwartku beda cie meczyc, a myslalam ze teraz tylko 10 dni mozna przenosic. Tak jest u nas kiedys bylo 2 tyg teraz zmienili na 10 dni. Trzymaj sie kochana to juz naprawde koniec....
 
reklama
cesarka. Oxy tez nie chce, Nie chce tego ani tego :/ pozatym ja mam bol kosci miednicy I dla mnie najlepiej jakbym zaczela sama rodzic. Nie wiem czemu ten taki uparty.. Amanda sie urodzila rowno w terminie. A tu najpierw problemy, krwawienia, wymioty calutka ciaze nawet po terminie I jesCze sie nie chce urodzic :( dajcie spokoj, to moja ostatnia ciaza.
 
witajcie dziewczyny ! agatakat oj bidulko ja też myslałam ze Ty juz masz maluszka - musisz jeszcze wytrzymac wierze ze jest bardzo cięzko :-( ----
 
dziewczyny dostałam zapalenia pęcherza i dróg moczowych myslałam ze umrę z bólu 2noce nie przespane w piatek i w sobote pojechalismy do szpitala odesłano mnie na pogotowie a tam pielęgniarka zbadała mocz w ciągu sekundy oczywiscie papierkiem bo jak tutaj inaczej zmierzyła cisnienie i powiedziała paracetamol nawet po 2 tabl co 4 godziny nawet nie widział mnie zaden lekarz --makabra --wrócilismy do domu ja z płaczem zadnej poprawy nie było po paracetamolu tylko jeszcze większy ból -- wiec w niedziele biegiem do polskiego ginekologa ---a pani doktor musze dac antybiotyk bezpieczny w ciazy bo sie pani wykonczy - jest juz poprawa juz tak nie boli i moge normalnie spac - jestem załamana tutejsza opieką ----gdyby nie polska pani ginekolog to naprawde niewiem co do tej pory było by ze mną ---- -- własnie pare minut temu dzwoniła pani z tego szpitala ze mam sie jutro zgłosic aby omówic wyniki badań i znowu sie bardzo stresuje --- napiszcie proszę czy wy też miałyscie cos takego . Pozdrawiam Was
 
Towicz- papiery do wypelnienia leza od piatku, strasznie zle sie czuje i nie mam sily ich wypelnic:/
Agata ale sie nameczysz w tej ciazy kochana, trzymaj sie, dzielna jestes:)
 
reklama
Do góry