reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Mi w pierwszej wcale nie opadl do porodu a z Lily opadl za kazdym razem tez mi mowili ze mam nisko. Teraz tez mi tak mowia ale ja na to nie zwracam uwagi. Zobacz sobie na google wysokosc macicy wzgledem tygodnia ciazy. Ja mam 26 tydz a macica jest troche nad pepkiem moze dlatego tak sie wydaje.
Pojdziesz do poloznej to bedzie ci mierzyc, to napewno ci powie ;), nie martw sie.
 
reklama
Właśnie Polozna nic nie straszyla to po co ja ludzi słucham moj mi powiedział ze w poprzedniej też glupot słuchałam. W końcu to poczatek 8 miesiąca to wiadomo że ciało zaczyna się przygotowywać. Dzięki mamcia za sprowadzenie na ziemię ;-)
 
ja po moim przenoszeniu nie wierze w zadne terminy ;)

towicz, nie przejmuj sie ze nie masz zadnych oznak pewnie nagle Cie chwyci I bedziesz miec szybko wszystko za soba :)

aleks, nikt sie nie spodziewal ze bedzie taki duzy, zwlaszcza ze mialam w miare maly brzuch. Chyba pobilismy wszystkie rekordy, w szpitalu bylismy troche sensacja on ze swoimi rozmiarami I ja ze go urodzilam naturalnie. Porod blyskawiczny ale bardzo ciezki, nie ma co ukrywac. Byly dramatyczne chwile jak glowka wyszla a barki nie, ale poradzilam sobie, wypchnelam go przy trzecim partym z duza pomoca poloznej ktora praktycznie te ramiona wyrwala ze mnie. Popekalam I mam sporo szwow ale powoli dochodzimy do siebie.
 
My dzisiaj po wizycie u poloznej. Jej tekst na to ze Max w brzuszku "dzis jest za zimno zeby wychodzić" :dry: Następna wizyta za 2tyg mam nadzieje , ze do niej nie dojdzie bo inaczej czeka mnie masaż szyjki :szok: Młody jest tak nisko , ze mam duży ucisk :sorry2:
 
reklama
Towicz trzymam kciuki za was:)))
dzis moja siostra urodzila coreczke, termin miala na 24styczen:/, od wczoraj miala skurcze ale nie rozpoznala ich i myslala ze mala sie tak ulozyla i dlatego tak dziwnie czuc, rano zabralo ja pogotowie z pelnym rozwarciem i skurczami co 4 min. niestety nie dalo sie juz zatrzymac porodu:/ Mala urodzila sie 1800g. Mam nadzieje ze przezyje i bedzie zdrowa
 
Do góry