reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
olinda to będziesz musiał grzać za nami szybko:tak:jeszcze jest warunek musze kupić auto,wcale nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać:dry:
dobrej nocki kobitki,mój M właśnie usypia Kacperka:cool2:
 
heja ja na szybko

Olinda - nie bylam bo rano wszytsko jak by sie unormaowalo po tej akzji i wieczorem jak na zlosc wczoraj powtorka z rozrywki :((( byla biegunka i wymioty :(( ale najadalam sie ryzu z marchewka mala pocycowala prawie cala noc i dzis o niebo lepiej. Ale co pruknie to placze :( sobie podraznila odbycik wiec teraz smarowanie na maxa.
A do przychodni dzwonilam kobota powiedziala ze jak bedzie problem sie powtarzal to mam kupke przyniesc do sprawdzenia a wczoraj mialam stracha nawet sie poryczalam :(( bo byla zieona z kropeczkami krewki :(((i babka stwierdzila ze to bardziej kolkowa kupka niz po szczepionce :confused: Moje dziecko twu two mialo w swoim krotkim zyciu poki co tylko 3 razy kolke wiec nie wiem.
Dzis mala niespokojna sie wierci i banga glowka ale teraz zasnela i spi i spi a mialam ja o 20 kapciac a tu prawie 22 a ta spi heh 3 dzien jej nie podaruje musze ja ochlapac bo po tych wymiotach takie mycie sciereczka to do d*** ale ze miala szczepionke to zrobilismy jej dzien dziecka od kapieli.

Tajhi - ciesze sie ze juz lepiej :tak: co do samochodziku to bmw i audi to moje dwa ulubione typy :D my mamy X5 tez nie lubie nim za bardzo jezdzic ale jak sie woze z mezem to uwielbiam. Jak mialam mojego fokusika to mi sie dobrze po tych ich drogach smigalo :D

Medio - udanego urlopu :-)

Myleene - ojojoj superr GRATULACJE :-):-):-) buzialek dla Alusia ze taki silny i sobie radzi :tak:

Lucin - super dynia :Dlne dziewczyny jestescie :-):-)

Tajhi - teraz doczytam :((( ojojoj bidulek faktycznie zmien mleczko i moze zageszczaj je kaszka. Ja karmie piersia wiec nasza biegunke juz zwalczylysmy bo najdalam sie ryzu i malej dalam lyzeczke tego bialego plynu spod niego moze sprobuj dac Kacperkowi 2 lyzeczki czy 3 takiej zawiesiny spod ryzu.

Milej nocki i do uslyszonka :tak::tak:
 
ELLIE , KAROLINA dziekuje za Wasze opowiesci - strasznie boje sie rozwiazania ale jak widac z Waszych opisow nie taki diabel straszny.... Poczulam sie troche pewniej, trzymajcie za mnie kciuki w lutym pozniej tez to opisze...
WAZKA zgadzam sie z toba , nie mozna winic kogos za to ze zarodek ma wade. Takie jst zycie i nikt tego nie przewidzi , wiem ze jest trudno nie obwiniac jak sie poroni to normalne ale czas leczy rany - wiem bo to przezylam...
 
Sachmecia moim zdaniem powinnas zrezygnowac z ryzu, bo powoduje on zaparcia i moze w jakis sposob wplywac na malutka. Ja swojemu nie podaje, bo przez ryz w diecie malemu pojawiala sie przepuklina.....

Lucina Alicja slicznie wyglada z ta dynka. My zrobimy w nastepnym roku, kiedy to Alus bedzie bardziej swiadomy:pPP
 
Dzien dobry

Sachmecia - moze rzeczywiscie Twoja corcia niespokojna przez te kolki a dawalas jej cos na kolki bo ja dawalam Infakol i mojej pomagalo :tak: Trzymam kciuki zeby wszystko sie unormowalo i Mala Ksiezniczka zeby juz sie nie meczyla :tak::-)

Tajchi - chyba bedziemy musieli zainstalowac turbo doladowanie zeby was dogonic:szok::-D:-D:-D a z jakiego miasta jestes bo my z Wroclawia
powodzenia w szukaniu autka ;-):tak:

A ja znowu padlam wczoraj o 19 :szok: cos ostatnio jakas zmeczona jestem ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo przed 6 rano bylam juz wyspana i nawet Mala budzila sie troche rzadziej niz zwykle

Milego wstawania Kobietki
 
reklama
Dziewczyny jeszcze mam pytanko: moji rodzice na swieta maja 35 rocznice slubu macie moze jakis pomysl na prezent dla nich bo ja nie mam pojecia :no::-( Dziekuje z gory :tak:
 
Do góry