Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
;-) mam nadzieję że trochę nią pobędę, niech moja niunia jeszcze sobie rośnie 
, ogólnie zaczynam sie bać porodu,czy to cc czy sn.Najprędzej odwodnienie. Ja teraz w szpitalu raz miałam nawet takie pomarańczowy, prawie brązowy. Jak mialas jelitowke to łatwo sie mogłaś odwodnić. Pod duzo wody. Ewentualnie w aptece kup jakies elektrolity.ona przepisy odnośnie wystawiania zwolnień lekarskich w całej Polsce są te same więc wszędzie obowiązują ;-)
Dziewczyny co może oznaczać ciemny mocz? Od wczoraj zauważyłam, że mój mocz ma ciemniejszy kolor niż zawsze, ciemnożółty, nie brązowy. Czy to może mieć związek z przebytą jelitówką czy czymś innym. Przestraszyłam się podczas podcierania bo myślałam, że to znowu plamienia ale okazuje się, że to mocz.