reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Genna zoltaczka tak na 3 dobe wychodzi, no i tak nam wyszło. Ale siora dziś stwierdziła ze nie jest zle. U nas nie bardzo chca praktykowac wizyty domowe, bo brak terminow :-/ Jak wychodzilismy ze szpitala Ala wazyla 2480 wiec u nas te malutkie pieluszki jeszcze troche miejsca zagrzeja

Kasik, tak to bylo pierwsze spotkanie z psem :) Proszek stosujemy dopiero od wczoraj + skinsept. A ja troche lepiej ale najbardziej dokuczaja plecy ale też praca jelit jest bolesna
 
Ooo pieluchy muszę jeszcze kupić. Na początek myślałam o dada i z jedną paczkę oryginalnych pampersów kupić na próbę.

Muszę się wyrobić z remontem bo nie wyobrażam sobie tego remontowego bałaganu po porodzie. najgorzej to wymiana okna i zrobienie szafy wnękowej, malowanie i kładzenie podłogi to już pikuś.

A i w ogóle na ostatnim usg miałam mierzoną szyjkę i ma długość 5,63, na połówkowym miała 5,3coś, a na prenatalnych 5,09 i oczywiście już mam wizję wywoływania porodu :-[. Czym bliżej maja tym bardziej świruję. I jeszcze jem słodycze jak głupia.

GizaS gratuluję, cudny widok to jest :-)
 
Aisa wspolczuje wypadku., dobrze ze M nic nie jest a naprawy auta nie zazdroszczę

Gizas to juz piekne dziecie Ci rośnie :)

A Kasik co do cięcia to ładnie się goi ale szeroko mi ciachneli niestety :(
plecy chyba od zgietej postawy bola i ogolnie po ciąży. Wszystkie dziewczyny po cc narzekaly na plecy. Mi szczepionke siora kupila jako na pracownika ale możesz isc fo lekarza po recepte i kupic w aptece - ok 70 zk

Genna nie widze tego siedzenia w domu razem z psem i malenstwem. Widze ze tez poddalas się :) Ile teraz Franio wazy?
 
Ostatnia edycja:
Gizas gratuluje 3.5cm szczescia:)

Liska u nas to raczej te pieluchy z lidla sa malo popularne ale jak teraz bede to kupie jedna paczke i wyprobuje z ciekawosci.

Gena, smerfeta ja swojego psa nawet na pol dnia nie oddalam. A moj maz ma taka prace ze nie ma go 24h w domu. Wyjezdza o 5tej to wyjdzie na spacer, potem w przerwie tak ok.12tej podjedzie i wyjdzie tzn przyjezdzal jak nie bylo pogody na spacery. No a potem dwa wyjscia to juz sama musze ogarnac. No i mam jeszcze 3 koty:) a mieszkam w bloku
 
Gizas, gratulacje! Teraz to już zleci piorunem :-D bo one rosną jak na drożdżach. Ja nie mogę uwierzyć, że to już :) Tym bardziej, że wiosna za oknem przypomina mi zeszłoroczne podróże do kliniki, nerwy, badania, oczekiwania i cały ten szał. Się działo. A tu proszę, rok minął i malutka pcha się na świat.

Przy okazji zwierząt to muszę sie przyznać, że mój kot od wakacji jest u teściów i nie wraca. Więc dom jest teraz bez zwierząt. W sumie wywieźlismy go tam tylko dlatego, że dużo podróżowaliśmy i biedulka cały czas była sama w domu. Ale po wakacjach teściowa zrobiła Rejtana w drzwiach, ze kota nie odda, bo on się u nich dobrze czuje (ma dwa inne koty do towarzystwa). No w sumie miała rację - i kot został u nich. No więc muszę jak najczęściej wozić maleństwo do stajni, tam jest prawdziwe zoo :)

Co do tematu cc, właśnie się dowiedziałam, że u mnie w szpitalu po cc wypisują na czwartą dobę (jeśli wszystko jest w porządku). Z kolei moją siostrę po cesarce 9 lat temu w prywatnej klinice wypisali już na drugą dobę :-D
O jakich płatnych szczepieniach wy mówicie?
 
Bziumelka to masz dobrze ze M moze urwać sie z pracy i wyjść :) ja mojego czubka musiałam wywieźć bo jest szalony a teraz na wiosnę jak go obcielismy to w ogóle szaleje sie najadł :p

Smerfeta, Pan Myszka kończy jutro 6 tyg a wazy juz 4340 ojjjj klopsik nam rosnie :) no ale jak ktos ostatnio jadł co 2 h :p , na szczęście tej nocy juz co 3h wiec wszyscy sie wyspali :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1426671958.466200.jpg
Moj pulpecik z pieluszką :) jego ulubiona przytulanka ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1426671958.466200.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1426671958.466200.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 65
Moje zwierzeta tez caly czas z nami a mam psa i 2 koty i Hania uwielbia swoje stworzonka ;-) tyle ze my mieszkamy w domku i z wychodzeniem na dwor nie ma problemu. A koty sa niewychodzace jedynie na taras.
 
reklama
Bziumelka a gdy wychodzisz z psem to dziecko samo zostaje w domu?

Genna widac masz tluste mleczko ;) u mnie caly czas słabo z pokarmem. W nocy dokarmiam

Kasik dzis odpadł pepuszek :)
 
Do góry