reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny czy Wam glownie dzidzia tez siedzi po 1 stronie? U mnie na poczatku ciagle byl po lewej , po lewej pierwsze ruchy i tam go wiecej czulam , a teraz od dluuuugiego czasu stale po prawej praktycznie :p
 
Co do przewijaka to ja chyba będę miała na lozeczko na jedno.bo na dwa bez sensu raczej. Przy łóżeczku z przewijak em będzie stał waski słupek malma wysoki na rzeczy do pielęgnacji pieluchy i inne małe rzeczy. Komode na ubranka tez z malma ale 160 cm. Nie będę miała szafy tylko komoda i komoda słupek . A kupie do wanienki przewijak taki z ikei tylko uzwany za 3 dychy ale zastanawiam się ile udźwignąć może taki przewijak drewniany chociaż w sumie dużo wody się nie leje do wanienki.
 
Heh...domyslalam sie ze Ci sie spodoba, bo mamy podobny gust, ale ostatecznie myslalam ze zostaniesz przy komodzie z Ikei[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja muszę umeblować mieszkanie od podstaw także mam jeszcze chwilę na dokonanie wyboru, meble z Ikei są funkcjonalne i tanie stąd mój wybór ale jak to mówią tylko krowa zdania nie zmienia :p ta z voxa podoba mi się bardzo, muszę się jej bliżej przyjrzeć :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wam glownie dzidzia tez siedzi po 1 stronie? U mnie na poczatku ciagle byl po lewej , po lewej pierwsze ruchy i tam go wiecej czulam , a teraz od dluuuugiego czasu stale po prawej praktycznie :p
U mnie kopie jeden dzien na lewo od pepka, na drugi dzien na prawo od pepka. Wierci sie strasznie, bo czesto czuje jakby mi ktos tam tunele kopal w brzuchu. Ale sa tez dni ze kopnie ze dwa razy i cisza.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie kopie jeden dzien na lewo od pepka, na drugi dzien na prawo od pepka. Wierci sie strasznie, bo czesto czuje jakby mi ktos tam tunele kopal w brzuchu. Ale sa tez dni ze kopnie ze dwa razy i cisza.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja juz teraz tez go duzo czesciej czuje i jak sie przemieszcza wypina itd tylko mowie co tak sobie upodobal ta prawa strone ? :D
 
Ja muszę umeblować mieszkanie od podstaw także mam jeszcze chwilę na dokonanie wyboru, meble z Ikei są funkcjonalne i tanie stąd mój wybór ale jak to mówią tylko krowa zdania nie zmienia :p ta z voxa podoba mi się bardzo, muszę się jej bliżej przyjrzeć :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Tequila, dom pewnie tez wybudowaliscie z tych nowoczesnych i pewnie przewaga bialego w nim bedzie z dobatkiem szarosci, wystroj cos a'la wloski, nowoczesny, proste formy?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila, dom pewnie tez wybudowaliscie z tych nowoczesnych i pewnie przewaga bialego w nim bedzie z dobatkiem szarosci, wystroj cos a'la wloski, nowoczesny, proste formy?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, kupiliśmy dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu apatramentowców z własnym ogródkiem :-) ale reszta się zgadza, proste formy, biel, szarość, beton z domieszką drewna dla ocieplenia :-) jedyne kolorowe akcenty to miętowa pościel w łóżeczku Alana :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry