reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pisanko,
Moje dzieci urodziły się w 31tc. Walczyłam o każdy dzień w brzuszku dla nich leżąc non stop. wstawalam jedynie do toalety. I walczą o życie. Zapominają oddychać. Są cali pokluci. Alicję mogę przytulać pół godziny dziennie. Adasia w ogóle. Każde twoje wstawanie może powodować skurcze co przekłada się na skracanie szyjki. Uwierz mi-urządzanie pokoju jest mało istotna kwestia.

Nika-Szymek przesliczny !!!!!
Madzionga, az serce boli jak sie czyta takie posty[emoji15] Biedne maluszki.
Bede sie za Was modlic co niedziele na Jasnej Gorze (mieszkam w Czestochowie).

Madzionga, jest cos lepiej z maluszkami? Czy caly czas tak samo?

Adasiu i Alicjo, musicie byc silni, bo rodzice Was chca zabrac do domku:*

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz po....
Niestety szału nie ma. Szyjka ma 2.20 cm i w czwartek ide na pessar :( duzo odpoczynku , nic nie dzwigac i jeszcze troche przetrzymac. Badaniem recznym wydawala sie bardzo dluga jeszcze a usg pokazywalo co innego - lekarz byl zadzwiony. Dostalam tez lutke pod jezyk i jeszcze cos chyba na uspokojenie skurczy juz nie pamietam z tego wszystkiego :(
 
Martini a czujesz skurcze? A ile miałaś ostatnio?

Dziewczyny co się teraz porobiło :( teraz ja się zastanawiam co z moja szyjka zaczynam się bac :(
 
Ostatnia edycja:
Martini a czujesz skurcze? A ile miałaś ostatnio?

Dziewczyny co się teraz porobiło :( teraz ja się zastanawiam co z moja szyjka zaczynam się bac :(
Tak czasem czuję nie raz jednego dnia ze 2 nie raz kilka dni spokoju. Także nic co by mnie nie pokoilo. Kilka łez mi poleciało ale muszę się spiąć. A i 7.5 kg na plusie;-) ;)
 
reklama
Martini o matko, i tak nagle Ci sie szyjka skrocila? A ile mialas w ost badaniu? Dobrze, ze bedziesz miala pessar, zawsze to troche bezpieczniej. Odpoczywaj i sie nie stresuj, bedzie dobrze. Musi!

Ja niby mam szyjke 4 cm (w badaniu u innego lekarza 3 cm) zamknieta, w ksztacie T. Brzuszek mi sie nie spina, nie twardnieje, tez biore lutke pod jezyk i dużo leze. Ponoc lezenie pomaga, bo waga dziecka + wody powoduja skracanie sie szyjki pod wplywem ciezaru, a jak sie lezy to jednak mniejsze obciazenie jest.

Ja jutro mam wizyte, mam nadzieje, ze moja jest taka jak w ost badaniu...

Madzionga trzymajcie sie dzielnie, wiem, ze ciezko, tez przechodzilam przez to, tylko ze moj z 34 tc wiec troche lzej bylo. Ale zdaje sobie sprawe jak sie stresujecie. Masakra. Pomodle sie o Wasze blizniaki :* buziaki

Pisanko a nie mozesz zarezerwowac wozka i niech Twoj M odbierze jak wroci? Albo rodzice? Ja bym na Twoim miejscu lezala plackiem tak jak lekarz zalecil. Wozek jeszcze zdazysz kupic.
 
Do góry