reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

I tak się pochwal :p
Nie potrafie zrobic ladnej foty, bo mi swiatlo gdzies odbija. Kombinezon jest w kolorze bardzo ciemnego granatu, z matowego materialu.
To zdjecie strasznie przeklamuje kolor i material.
1476185122279.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476185122279.jpg
    1476185122279.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 392
reklama
Też się zastanawiałam nad tymi smoczkami ale ostatecznie doszłam do wniosku że przezroczyste będą bardziej pasować do wszystkiego[emoji14]A mi się wczoraj udało dorwać nowy biały kocyk minky za 20 zł :D kolejny który idealnie pasuje do wózka :p
A mi sie te biale przezroczyste nie podobaja. Takie jak dla doroslego sa[emoji12]

Ja kocykow do wozka nie kupuje, bo potem co z nimi zrobie. Mam w domu kilka polarkowych kocykow. Biale i czerwony, to wykorzystam do wozka.

Edit...Pomijajac kolor smoczkow. Te sa jakies leciutkie od 0-2 miesiecy. Mialam je polecane w jakiejs gazetce dla ciezarnych, wiec wzielam. A czy faktycznie sa leciutkie to nie wiem.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A mi sie te biale przezroczyste nie podobaja. Takie jak dla doroslego sa[emoji12]

Ja kocykow do wozka nie kupuje, bo potem co z nimi zrobie. Mam w domu kilka polarkowych kocykow. Biale i czerwony, to wykorzystam do wozka.

Edit...Pomijajac kolor smoczkow. Te sa jakies leciutkie od 0-2 miesiecy. Mialam je polecane w jakiejs gazetce dla ciezarnych, wiec wzielam. A czy faktycznie sa leciutkie to nie wiem.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupiłam już trzy do wózka :D
Koc jak koc wykorzystasz wszędzie, do przewiniecia, do okrycia,do położenia na czymś itd
Ja się zakochałam w tym minky, teraz zastanawiam się co uczyć z tego nowego w gwiazdki :p
A do smoczków kupiłam dekoracyjną zawieszke w biało czarne buldożki...oczywiście pasujące do wózka :p:D
 
Ostatnia edycja:
Hello :)
Dziewczyny, czy tutaj każda w innym okresie ciazy, lub nawet juz po, czy sa teraz suwaczki? Jak kordys korzystałam z forum babyboom to takie były, tylko ze teraz jestem na aplikacji w tel, wiec moze dlatego nie widze, jesli tak to szkoda.

Czy miałyście lub macie trądzik w ciazy? Ja od tego progesteronu mam poprostu pryszcz na pryszczu, pol kg szpachli co rano zeby z domu wyjsc. Używam jakiejs maści słabiutkiej drogeryjnej. I ostatnio zaczęłam maskę , ale bie ma na niej wzmianki o stosowaniu w ciazy, używam choc troche sie obawiam. Macie na to jakies sposoby?? Jakie substancje sa zakazane ? Znacie sie ?

Poza tym ja ciagle chce spać. Mam bajzel w domu, bo musze na drzemkę się położyć, pózniej juz tylko obiad i po syna do szkoły.
Boziu daj mi energii proszę !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry