reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hello :)
Dziewczyny, czy tutaj każda w innym okresie ciazy, lub nawet juz po, czy sa teraz suwaczki? Jak kordys korzystałam z forum babyboom to takie były, tylko ze teraz jestem na aplikacji w tel, wiec moze dlatego nie widze, jesli tak to szkoda.

Czy miałyście lub macie trądzik w ciazy? Ja od tego progesteronu mam poprostu pryszcz na pryszczu, pol kg szpachli co rano zeby z domu wyjsc. Używam jakiejs maści słabiutkiej drogeryjnej. I ostatnio zaczęłam maskę , ale bie ma na niej wzmianki o stosowaniu w ciazy, używam choc troche sie obawiam. Macie na to jakies sposoby?? Jakie substancje sa zakazane ? Znacie sie ?

Poza tym ja ciagle chce spać. Mam bajzel w domu, bo musze na drzemkę się położyć, pózniej juz tylko obiad i po syna do szkoły.
Boziu daj mi energii proszę !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ☺ każda w innym okresie ciąży jest :) suwaczki są dalej ale nie wiem jak z telefonu zrobić :(

Powiem Ci tak. Łatwiej nie będzie :p a to ze bałagan w domu to i ja mam :p wystarczy mi ze ugotuje obiad i tyle :p

Do trądzika nie pomogę
 
reklama
A ja chce sobie upolowac ten wozek na olx i tak ciezko.
Jeden byl super, od reki bym brala, ale czerwony. A dla chlopca czerwony nie bardzo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Czemu nie bardzo? Jak czerwony a nie różowy czy malinowy to jak najbardziej :)ja nie nawidze czerwonego koloru :mad:akceptuję tylko na paznokciach:p
Tyle że później będzie ci ciężko sprzedać, bo nie każdy czerwony wózek chce, największe wzięcie ma czarny na białej ramie i najlepiej tez wygląda :D
 
Hello :)
Dziewczyny, czy tutaj każda w innym okresie ciazy, lub nawet juz po, czy sa teraz suwaczki? Jak kordys korzystałam z forum babyboom to takie były, tylko ze teraz jestem na aplikacji w tel, wiec moze dlatego nie widze, jesli tak to szkoda.

Czy miałyście lub macie trądzik w ciazy? Ja od tego progesteronu mam poprostu pryszcz na pryszczu, pol kg szpachli co rano zeby z domu wyjsc. Używam jakiejs maści słabiutkiej drogeryjnej. I ostatnio zaczęłam maskę , ale bie ma na niej wzmianki o stosowaniu w ciazy, używam choc troche sie obawiam. Macie na to jakies sposoby?? Jakie substancje sa zakazane ? Znacie sie ?

Poza tym ja ciagle chce spać. Mam bajzel w domu, bo musze na drzemkę się położyć, pózniej juz tylko obiad i po syna do szkoły.
Boziu daj mi energii proszę !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Suwaczki sa ale nie widoczne na telefonie
Każda na innym etapie ciąży i z innymi problemami
Jeżeli chodzi o trądzik to zakazane są kosmetyki na trądzik, wszelkie nawet żele do mycia także ostrożnie
Chyba musisz przeczekać niestety
A zmęczenie minie...by potem powrócić z innymi problemami
Ale dasz radę, wszyskie damy
 
A ja chce sobie upolowac ten wozek na olx i tak ciezko.
Jeden byl super, od reki bym brala, ale czerwony. A dla chlopca czerwony nie bardzo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
1476191578677.jpg

Takie okazje są na fb :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476191578677.jpg
    1476191578677.jpg
    110,3 KB · Wyświetleń: 236
Suwaczki sa ale nie widoczne na telefonie
Każda na innym etapie ciąży i z innymi problemami
Jeżeli chodzi o trądzik to zakazane są kosmetyki na trądzik, wszelkie nawet żele do mycia także ostrożnie
Chyba musisz przeczekać niestety
A zmęczenie minie...by potem powrócić z innymi problemami
Ale dasz radę, wszyskie damy
A ja mam taki krem i twarz mam jak pupcia niemowlaka. Wczesniej mialam buzie cala w prycholach.
Nie ma tam nic zlego w skladzie.
1476191685175.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476191685175.jpg
    1476191685175.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 211
reklama
Do góry