Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Mój synuś tak się rozpycha że momentami myślę że oszalejeDziewczyny czy Wasze maleństwa tez tak sie wypinaja że aż skóra boli?
Mi się nie udało, młody tak wariował,tak kopał że nie dało się spać, z tego wszystkiego biedny czkawki dostał ;-) i przez 10 min mu nie przechodziła ale nie dało mu to do myślenia bo jak tylko przeszła to wrócił do kopaniaTeQuila mi przez 2 dni tsk uciskal ze przy kichaniu musiałam łapać się za bok z bóluo dziwo dziś w nocy chyba mu się znudziło męczenie matki, bo cały ból zniknął
Mój bobas wstał jak mój M o 6 ale ja się nie dałam i zasnęłam[emoji14]wiec mały nie miał wyjścia i tez poszedł spać i do tej pory śpi![]()
HejHalo motylku co tam trzeba ?![]()
Tak mam detektor tetna. Kupilam sonoline b na allegro najtańszy kolo 250 zł da się znaleźćHejPodobno masz detektor tętna, a ja się zastanawiam nad zakupem. Mogłabyś mi coś doradzić? Z jakiej firmy korzystasz? Sprawdza się czy raczej napędza stracha, gdy nie możesz znaleźć tętna dziewczynek? Będę wdzięczna za jakieś sugestie
![]()