Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
12t4d...odpisuj na ktorym chcesz...U mnie tez zawsze usg plodu, usg szyjki.. a wizyty mam co dwa tyg.
Katharina - a ktory tc teraz? I w ktorym watku odpisywac, wklejasz te same wiadomosci na wszystkich watkach?
Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe...rodzicow ma wielkoludow...Tequila - jak minusowa jak dodatniaw gorach juz snieg na calego
katharina - to duzy plod jak na swoj wiek
Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
W takim razie trzymam kciuki, żebyś była zadowolona z nowego lekarzaMotylku fajnie, że wróciłaśi najważniejsze, że wszystko ok po badaniach
Co do detektora to ja nie mam, więc się nie wypowiem, z tego co pamiętam, to Pisanka ma i słucha swoich dziewczynek
I nie spotkamy się niestety, bo mnie już dr J. odesłał do lekarza blisko domu, żebym nie musiała jeździć taki kawał i żeby już mnie prowadził lekarz, który pracuje w szpitalu gdzie będę rodzić - zobaczymy jaki jest![]()
3stopnie ale odczuwalna -3 :-( masakraTequila - jak minusowa jak dodatnia[emoji14]w gorach juz snieg na calego
katharina - to duzy plod jak na swoj wiek
Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no wielkoludami to nie jestesmy ale niscy tez nie... ja 177 maz 195cm...