reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U mnie coreczka prawdopodobnie;)
Ona zdrowa tylko Ja mam lozysko przodujace i teraz moje pytanie ctzn? Mowil ze jesli Sue nie zmieni do Nast spotkania w lutym 17/02/17 to bedzue cesarka
aec77642c936cc15e387d8a9a0d3164b.jpg
7de38bd346c82e9a108a09ad69229bed.jpg



Już 17-tego lutego?Kurczę, ja też licze na to, że troszkę wcześniej urodzę...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zero sexu?? No prosze czyli tak jak buszowalismy ,oczywiscie ostroznie jakos Tydz Po transferze tak teraz koniec .....:// no dobra ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zero.. jak masz lozysko przodujace to moze dojsc do krwawienia. Dla pociesznia powiem Ci ze my od 1 sierpnia tez zero. Najpierw hiperka, potem przodujace, potem niewydolna szyjka.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zero.. jak masz lozysko przodujace to moze dojsc do krwawienia. Dla pociesznia powiem Ci ze my od 1 sierpnia tez zero. Najpierw hiperka, potem przodujace, potem niewydolna szyjka.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Tak wiem slyszalam ze wiele kobiet Po ivf nie moze uprawiac niektore cala ciaze wiec my I tak mielismy w tym przypadku szczescie;)
Ok to zero teraz,naj ze zdrowa!!!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewelin, Tequila, Martka : jak się czujecie? Proszę napiszcie co u Was? Nie zostawiajcie mnie[emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana czekamy na ciebie, ja juz w miarę ok, dzisiaj mam swoje cudo przy sobie na noc, wlasnie się w nią wgapiam :) niestety ppokarmu nie mam jeszcze i mala nie moze chwycić sutka bo się robi wklęsły:( przy próbach obie jestesmy wykończone i aż mokre:(
 
Ewelin, Tequila, Martka : jak się czujecie? Proszę napiszcie co u Was? Nie zostawiajcie mnie[emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dalej koszmarnie, ledwo zwlekam się z łóżka, cały czas jestem na środkach przeciwbólowych, odpowiednik morfiny, bez tego nie funkcjonuje :-(
Poza tym cały czas cennik mam,dziś wyciagali dren...30 cm rurki która zdążyła się już przyrosnac do tkanek, ból niesamowity aż się popłakalam, potem bolesne zastrzyki w tyłek :-(
Dostaje leki na pozbycie się gazów z brzucha bo ma mi go rozerwać
A teraz chciałam się podnieść po wodę i jak już wszystko zrobiłam to okazało się że nie siegne z kroplowką :-(
Jednym słowem ciesz się że wy jeszcze w dwupaku :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry