reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kajka a próbujesz z nakładkami? Bo u mnie to dało radę. Ale jak polozna do nas przyszła to przystawila małego do cyca bez nakładki. I od 2 tygodni od urodzenia je bez problemu i bez nakładek. A może spróbuj na sile wkładać dopóki nie złapie porzadnie
W szpitalu dawali mi trochę glukozy i brodawki nią smarowalam.
 
Mavi, Rybko wielkie gratulacje!!! Dzieciaczki sa cudowne [emoji173][emoji173][emoji173] niech zdrowo rosna.

Flandi mnie zawsze zastanawia jak Ty sobie kurcze z dwojka dajesz rade?? Sa zsynchronowani? Czy jak jedno spi to drugie jest aktywne? I jak Wasze nocki?

Pomysl z grupa zamknieta do zdjec świetny! Popieram!

Tequilla strasznie podobaja mi sie Twoje polki przy lozeczku malego. Pieknie wygladaja. Kupowalas gotowe? Czy stolarz Wam robil? Mozesz pokazac kuchnie jeszcze? Bo szukam inspiracji. Twoja polka u mnie w zrzutach ekranu

Buzi buzi!!!!

Agatek ja też się czasem zastanawiam [emoji23][emoji23] a tak serio, to nie jest lekko ;) zwłaszcza jak płaczą oboje na raz. Ale względnie na razie mamy synchronizację więc mam chwile oddechu jak śpią. Gorzej w nocy, bo jakoś im nie leży spokojne spanie wtedy i często jedno nadaktywne trafia do nas do łóżka ;) póki jeszcze śpią w dzień to jest ok, potem będzie trudniej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kajka a próbujesz z nakładkami? Bo u mnie to dało radę. Ale jak polozna do nas przyszła to przystawila małego do cyca bez nakładki. I od 2 tygodni od urodzenia je bez problemu i bez nakładek. A może spróbuj na sile wkładać dopóki nie złapie porzadnie
W szpitalu dawali mi trochę glukozy i brodawki nią smarowalam.
Moja położna mówi że dziecko powinno złapać cały sutek razem z brodawka. ...ciekawe jak to wyjdzie "w praniu" ;)
 
Tequila, pamietasz ile placilas w kiwika baby za ochraniacz na lozeczko? Musze kupic bo Tymek tak wedruje w lozeczku, ze glowe ma na szczebelkach. Z rozka mi sie wykopuje, juz nie chce w nim spac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila, pamietasz ile placilas w kiwika baby za ochraniacz na lozeczko? Musze kupic bo Tymek tak wedruje w lozeczku, ze glowe ma na szczebelkach. Z rozka mi sie wykopuje, juz nie chce w nim spac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

6bf13cdfa36c5e38daa138ca3482068d.jpg
37790ad355a9e2692587866eef139d21.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje dziewczyny za gratulacje. Wojtus cudny, spi, je tuli się. Tylko cycuszki mamusi to jest jego wróg największy.[emoji19][emoji19]walczymy ale średnio to widzę nie zassie się wcale.... Może wy mamusie macie jakoś dobra radę??? Czekam [emoji18]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj przed karmieniem scisnąć brodawkę tak żeby pojawiła się kropla mleka,potem chwyć pierś i spłaszcz ją(cztery palce na dole kciuk na górze piersi) a drugą ręką chwyć główkę dziecka,podrażnij brodawką usta i jak otworzy szeroko to główkę unieś i wepchnij głęboko pierś do ust,ważne by dostawić dziecko do piersi a nie pierś do dziecka
Ja na początku karmiłam z pod pachy,układałam sobie poduszki na odpowiednią wysokość,na nich dziecko i tylko główkę podtrzymywałam i wtedy najlepiej mi się karmiło. Spróbuj :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tequila, pamietasz ile placilas w kiwika baby za ochraniacz na lozeczko? Musze kupic bo Tymek tak wedruje w lozeczku, ze glowe ma na szczebelkach. Z rozka mi sie wykopuje, juz nie chce w nim spac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie kupowałam w kiwice tylko szyłam na zamówienie u krawcowej w Chorzowie
Za osiem poduszek płaciłam 120zł

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry