reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kobiety po skończeniu kp zaczęły mi wypadac włosy i przetluszczac się.Oczywisciebwiedzialam że to w końcu się stanie bo w ciąży były idealne.Skrociłam z długości dużo używam szamponu do włosów przetluszczajacych.Problem w tym że zrobiły mi się zakola jestem przerażona.
Nie biorę żadnych tabletek bo lekarze mówią że co ma wypaść i tak wypadnie.Jak to było u was ?ile to trwało może znacie jakieś domowe sposoby albo dobre witaminy

Nie przejmuj sie, prawie każda to przechodzi. Mi również wypadały garściami i czoło o jakieś 1,5 większe [emoji23] a teraz tam rosną baby hair i śmiesznie to wyglada jakbym nożyczkami sobie przy głowie obcięła ‍♀️ takie pociążowe uroki. Unormuje sie samo a wit nie zaszkodzą [emoji6]
 
Nie przejmuj sie, prawie każda to przechodzi. Mi również wypadały garściami i czoło o jakieś 1,5 większe [emoji23] a teraz tam rosną baby hair i śmiesznie to wyglada jakbym nożyczkami sobie przy głowie obcięła ‍♀️ takie pociążowe uroki. Unormuje sie samo a wit nie zaszkodzą [emoji6]
Dzięki nie będę panikowac już więcej.
Jak się czujesz ?byłaś już na usg?
 
Cześć Ciotki
Melduje że od 29.11 nasz synek jest z nami.
IMG_20181205_183416.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181205_183416.jpg
    IMG_20181205_183416.jpg
    868,6 KB · Wyświetleń: 576
reklama
Do góry