reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tak samo straszne parcia nie bardzo bolesne
A obniżył Ci się brzuch?
Bo ja mam wrażenie, że moja macica musi być w kulminacyjnym punkcie, bo mam mega problemy z łapaniem oddechu, a wieczorami to umieram tak mi duszno...
W tamtej ciazy tak nie mialam, ale też do porodu brzuch mi się nie obniżył chyba... [emoji848]
 
A obniżył Ci się brzuch?
Bo ja mam wrażenie, że moja macica musi być w kulminacyjnym punkcie, bo mam mega problemy z łapaniem oddechu, a wieczorami to umieram tak mi duszno...
W tamtej ciazy tak nie mialam, ale też do porodu brzuch mi się nie obniżył chyba... [emoji848]
Jakoś nie zauważyłam żeby poszedł w dół
 
Ja dzisiaj po pobudce o 6 (musiałam jechać na badania), padam na twarz 😜 jakbym nie wiem co robiła 😉


O Mamusiu, ja na sama myśl o tym, że miałabym wstać o 6 jestem przerażona 😂

I mam do Was skarbnice wiedzy takie pytanie 🙈 czy spanie na brzuchu może zaszkodzić Maluszkowi? Bo ja w innej pozycji nie mogę zasnąć, a od kiedy mi przez ostatni tydzień brzuszek urósł to się boje, że coś zrobię naszemu szczęściu i nie mogę spać 🙈 liczę, że mnie nie zlinczujecie 🙈
 
O Mamusiu, ja na sama myśl o tym, że miałabym wstać o 6 jestem przerażona 😂

I mam do Was skarbnice wiedzy takie pytanie 🙈 czy spanie na brzuchu może zaszkodzić Maluszkowi? Bo ja w innej pozycji nie mogę zasnąć, a od kiedy mi przez ostatni tydzień brzuszek urósł to się boje, że coś zrobię naszemu szczęściu i nie mogę spać 🙈 liczę, że mnie nie zlinczujecie 🙈
Pomału jest czas żeby zacząć przyzwyczajać organizm do snu na boku 😊 ja od chwili gdy tylko dowiedziałam się o ciąży zaczekam sypiać tylko na boku. Na tym etapie raczej nie zaszkodzisz się później już Ci bedzue niewygodnie 😊
 
O Mamusiu, ja na sama myśl o tym, że miałabym wstać o 6 jestem przerażona [emoji23]

I mam do Was skarbnice wiedzy takie pytanie [emoji85] czy spanie na brzuchu może zaszkodzić Maluszkowi? Bo ja w innej pozycji nie mogę zasnąć, a od kiedy mi przez ostatni tydzień brzuszek urósł to się boje, że coś zrobię naszemu szczęściu i nie mogę spać [emoji85] liczę, że mnie nie zlinczujecie [emoji85]
Dopóki jest Ci wygodnie - możesz bez problemu tak spać. Nic dziecku nie Zrobisz. To też moja ulubiona pozycja i niestety w ciazy cierpię nie mogąc tak spać. Ogólnie polecam poduchę do spania, dla mnie zbawienie w obu ciążach.
 
reklama
O Mamusiu, ja na sama myśl o tym, że miałabym wstać o 6 jestem przerażona 😂

I mam do Was skarbnice wiedzy takie pytanie 🙈 czy spanie na brzuchu może zaszkodzić Maluszkowi? Bo ja w innej pozycji nie mogę zasnąć, a od kiedy mi przez ostatni tydzień brzuszek urósł to się boje, że coś zrobię naszemu szczęściu i nie mogę spać 🙈 liczę, że mnie nie zlinczujecie 🙈
Ja tez zawsze tylko na brzuchu ale w ciąży sie balam. Pomogła mi bardzo poduszka do spania. Jest to mega rewelacyjna rzecz i nie wyobrażam sobie nie mieć jej w ciąży.
 
Do góry