reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No właśnie wszędzie czytam ze piersi rosną w ciąży. Nigdzie nie ma wzmianki ze one maleją 😭😰 na prawdę się boje ze nic z nich nie poleci. Dodatkowo skora zrobiła się dziwna jakby brązowa ale nie na brodawce tylko na całych piersiach jakbym opaleniznę złapała a ja w ogóle na słońce nie wychodzę.... pewnie jakieś przebarwienia
Nie ma co się martwić. Zaczynałaś ze sporą wagą a więc możesz prawie nic nie przytyć. 5 kg - 1.5 kg dziecko plus wody płodowe, łożysko, więcej krwi... wszystko się zgadza. Piersiami nie przejmuj się wcale, jeszcze nie ten czas.
 
reklama
Dziewczyny czy spotkaliście się z czymś takim ze im bardziej zaawansowana ciaza tym biust mniejszy? W 28tyg kupowałam staniki i już musiałam szukać mniejszych miseczek. Teraz mam prawie koniec 32tyg i znowu mam za duże miseczki 😱😱nie ogarniam - boje się ze nie będzie pokarmu. Są na prawdę flaki, zero wypełnienia... zaczęłam z rozmiarem 90D a teraz to nawet nie wiem czy musiałabym mieć C albo nawet B 😭jestem przerażona. Dodatkowo bardzo mało przytyłam i wciąż moja waga stoi mimo ze mały rośnie w normie - w 30+4 miał 1500g, moja waga wciąż takie małe 5kg na plusie (zaczynałam z waga 82, teraz najczęściej na wadze widzę 87 a czasem nawet mniej...) nie rozumiem już tego
Z wagi to.tylko się cieszyć najważniejsze że maly dobrze przybiera.Jesli chodzi o piersi ich wielkość a ilość mleczka nie ma znaczenia zobaczysz jakie będą po porodzie jak mleko zacznie napływać.
 
No właśnie wszędzie czytam ze piersi rosną w ciąży. Nigdzie nie ma wzmianki ze one maleją [emoji24][emoji27] na prawdę się boje ze nic z nich nie poleci. Dodatkowo skora zrobiła się dziwna jakby brązowa ale nie na brodawce tylko na całych piersiach jakbym opaleniznę złapała a ja w ogóle na słońce nie wychodzę.... pewnie jakieś przebarwienia
Wielkość piersi nie ma żadnego znaczenia przy produkcji pokarmu. Mam znajoma płaska jak facet, nie przesadzam - zero biustu tylko brodawki i karmiła córkę piersią bez problemu. Ja mialam ogromny biust, a problemy były, więc tym się nie przejmuj.
 
Nie ma co się martwić. Zaczynałaś ze sporą wagą a więc możesz prawie nic nie przytyć. 5 kg - 1.5 kg dziecko plus wody płodowe, łożysko, więcej krwi... wszystko się zgadza. Piersiami nie przejmuj się wcale, jeszcze nie ten czas.
Tylko ze ja ta wagę osiągnęłam 12 tyg temu i ona się nie zwiększa, wtedy mały ważył 400g... mam wrażenie ze chudnę a nie przybieram....czy to możliwe ze dziecko zabiera mi tkankę tłuszczowa? Bo on rośnie i widać to po usg a u mnie w ciele wszystko maleje. Do tego mam cukrzyce, ale cukry mierze codziennie i są w miarę - nie idealne ale doktor mówi ze akceptowalne. Masakra im dalej ciaza tym problemy trochę inne 😤
 
Tylko ze ja ta wagę osiągnęłam 12 tyg temu i ona się nie zwiększa, wtedy mały ważył 400g... mam wrażenie ze chudnę a nie przybieram....czy to możliwe ze dziecko zabiera mi tkankę tłuszczowa? Bo on rośnie i widać to po usg a u mnie w ciele wszystko maleje. Do tego mam cukrzyce, ale cukry mierze codziennie i są w miarę - nie idealne ale doktor mówi ze akceptowalne. Masakra im dalej ciaza tym problemy trochę inne [emoji36]
Nawet gdybyś traciła na wadze to bardzo mało prawdopodobne żeby miało to wpływ na dziecko. Wiem, bo do 28tc przybralam tylko 3kg i 2 schudłam w międzyczasie, wiec konsultowałam to z Gin i z położna.
Poza tym przy większej wadze wyjściowej i cukrzycy ciaOwej mały przyrost wagi jest normalny.
 
Dziewczyny czy któraś z Was miala dodatni wynik testu limfocytotoksycznego? Jesli tak to jak wyglądało leczenie czy ew co bylo dodatkowo przy transferze? Jestem po szczepieniach, allo mlry sa ok wiec to raczej odpada
 
Tylko ze ja ta wagę osiągnęłam 12 tyg temu i ona się nie zwiększa, wtedy mały ważył 400g... mam wrażenie ze chudnę a nie przybieram....czy to możliwe ze dziecko zabiera mi tkankę tłuszczowa? Bo on rośnie i widać to po usg a u mnie w ciele wszystko maleje. Do tego mam cukrzyce, ale cukry mierze codziennie i są w miarę - nie idealne ale doktor mówi ze akceptowalne. Masakra im dalej ciaza tym problemy trochę inne 😤
Może i chudniesz z tkanki tłuszczowej i tak może być. Przecież dziecko rośnie, jest w normie. W sumie ciesz się bo naprogramowe kilogramy po ciąży ciężko zrzucić. Odżywiaj się zdrowo, nie dostarczaj nadmiernych kalorii i będzie dobrze.
 
Ewunka jak siè takie ładne dzieci robi?????? Marcelina coooooodna.
Hi dziękuję.
To musze w klinice zapytać hi
Marcelina (zarodek) w 3 dniu była tak brzydka....nie książkowa że nie nadawała się do mrozenia ( moja klinika mrozi w 3 dniu ładne, brzydale trzyma do 5-7 dnia i mrozi ja sa blastki) Nie dawali szans zarodkowi duża fregmentacjia, nieregularne ,nieparzyste ....
I jeszcze 2 bardziej rokujace były.
I tylko to brzydkie kaczątko doszło do blastki
20200727_093523.jpg
 
reklama
Hi dziękuję.
To musze w klinice zapytać hi
Marcelina (zarodek) w 3 dniu była tak brzydka....nie książkowa że nie nadawała się do mrozenia ( moja klinika mrozi w 3 dniu ładne, brzydale trzyma do 5-7 dnia i mrozi ja sa blastki) Nie dawali szans zarodkowi duża fregmentacjia, nieregularne ,nieparzyste ....
I jeszcze 2 bardziej rokujace były.
I tylko to brzydkie kaczątko doszło do blastki Zobacz załącznik 1159778


Jest prześliczna! ❤️❤️ Aniołek prawdziwy ❤️ i widać, że dzielna i waleczna z niej kobietka od samego początku - dosłownie! 😁 Poradzi sobie w życiu 😁
 
Do góry