reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Iskra_82

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja mam dokładnie tak samo jak Ty kochana. Do mnie po punkcji przyszedł zdenerwowany lekarz, że co ja wymyślam, że tylko 5 jaj a ja chce mniej zapładniać! I sie dogadaliśmy z panią embriolog, że ma dzwonić ile się nadaje do zapłodnienia. Jeżeli nadawałoby się wszystkie 5 to byśmy i tak zapładniałam tylko 3. Tak byliśmy ugadani. I chce jak najszybciej wracać po naszego mrożaczka ❤

@Artemida90 cudowne zdjęcia ❤❤❤ prześlicznie wyglądasz 😘 rodzice wspaniałą pamiątkę Wam sprawili. ❤❤
Była tu jedna dziewczana (nie pamiętam niku), która też się uparła na zapłodnienie 3 jajeczek i potem sobie w brodę pluła, bo zapłodniło się chyba tylko jedno i się nie przyjęło.
Rozumiem rozterki dziewczyn, które mają dużo zarodków, ale od jajeczka do ciąży daleka droga. Może jakby w pl było to refundowane i leczenie nie było by tak obciążające dla organizmu kobiety, tych rozterek wiele z nas by nie miało.
Ps. Ja zapładniałam w sumie 30 jajeczek (6,6,18). Z tego mam jedno dziecko, jedno w drodze i tylko/aż jednego mrożaczka.

reklama

nieagatka

Rozwiązania
0
Była tu jedna dziewczana (nie pamiętam niku), która też się uparła na zapłodnienie 3 jajeczek i potem sobie w brodę pluła, bo zapłodniło się chyba tylko jedno i się nie przyjęło.
Rozumiem rozterki dziewczyn, które mają dużo zarodków, ale od jajeczka do ciąży daleka droga. Może jakby w pl było to refundowane i leczenie nie było by tak obciążające dla organizmu kobiety, tych rozterek wiele z nas by nie miało.
Ps. Ja zapładniałam w sumie 30 jajeczek (6,6,18). Z tego mam jedno dziecko, jedno w drodze i tylko/aż jednego mrożaczka.
Dokladnie. Ja z 18 jajek mam 2ke dzieci i 3 mrozaki. Mrożenie tylko kilku jajek w pierwszym podejściu kiedy nie znamy reakcji organizmu jest ryzykowne, bo można zostać z niczym...

juchaa_87

Rozwiązania
0
Dziewczyny, w piątek młody kończy 3 tygodnie a ja jeszcze tego karmienia piersią nie ogarniam serio.... najpierw nie mógł zassać, w szpitalu kazali kupić nakładki silikonowe i faktycznie było lepiej ale....ale nie najadał się bo podobno przez nie ciężej pokarm idzie, teraz jestem na etapie odzwyczajania go od tych nakładek i wydaje mi się że je bo słychać jak przełyka, ale i tak jak dam na wieczór butle z mm to pije z 60ml. W nocy w ogóle niema sily ssać piersi bo odrazu przy niej zasypia i nie mogę go dobudzić, ale butle oczywiście pije bez problemu.
Muszę się chyba rozejrzeć nad laktatorem, doradzcie jaki wybrać?

nieagatka

Rozwiązania
0
Dziewczyny, w piątek młody kończy 3 tygodnie a ja jeszcze tego karmienia piersią nie ogarniam serio.... najpierw nie mógł zassać, w szpitalu kazali kupić nakładki silikonowe i faktycznie było lepiej ale....ale nie najadał się bo podobno przez nie ciężej pokarm idzie, teraz jestem na etapie odzwyczajania go od tych nakładek i wydaje mi się że je bo słychać jak przełyka, ale i tak jak dam na wieczór butle z mm to pije z 60ml. W nocy w ogóle niema sily ssać piersi bo odrazu przy niej zasypia i nie mogę go dobudzić, ale butle oczywiście pije bez problemu.
Muszę się chyba rozejrzeć nad laktatorem, doradzcie jaki wybrać?
Ja mam drugie dziecko i też nie ogarniam tak do końca karmienia piersią. Moim zdaniem to najtrudniejsze w początkowym macierzyństwie. 3tyg to bardzo wcześnie. Gdyby nie miał siły jesc to by płakał i się denerwowal, a on spokojnie zasypia Butle je, bo jest łatwo Inez wysiłku. Jeśli chcesz kp to musisz po prostu budzić. Przybiera dobrze?

juchaa_87

Rozwiązania
0
Ja mam drugie dziecko i też nie ogarniam tak do końca karmienia piersią. Moim zdaniem to najtrudniejsze w początkowym macierzyństwie. 3tyg to bardzo wcześnie. Gdyby nie miał siły jesc to by płakał i się denerwowal, a on spokojnie zasypia Butle je, bo jest łatwo Inez wysiłku. Jeśli chcesz kp to musisz po prostu budzić. Przybiera dobrze?
[/QUOT
No właśnie w nocy za cholerę nie mogę go dobudzić 😉chwilę possie i śpi. Ale w dzień potrafi się ostro wkurzyć zanim zaciągnie pierś. Na wadze przybiera prawidłowo ale też czasami dostaje butlę jak już jest na prawdę wkurzony. A miało być tak łatwo i pięknie 😆

nieagatka

Rozwiązania
0
Ja też zdecydowałam się na karmienie mieszane. Moja ma 8tyg I już mamy swój rytm, dostaje butle ok 11h00 i potem na noc ok 21h00. W ten sposób ma dluzsza drzemkę około poludnia i potem w nocy śpi 3-4h ciagiem. Resztę czasu jest na piersi. Średnio co 1,5h-2h max. Teraz jest straszliwy upał więc nawet częściej.
Przy pierwszym dziecku byłam zdeterminowana, żeby kp i nie wyszło mimo ogromnych starań. Teraz mam inne podejście, spokojna głowę i cóż - jakoś idzie

reklama

Margit2018

Rozwiązania
0
Dziewczynki moją sytuację znacie. 41 na karku 17 miesięczna córcia i mrozaczki w novum. Tak szczerze jaka różnica jest najmniej bolesna dla wszystkich? 2 lata 3 lata?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
SalsaPL Jelenia Góra- ciężaróweczki i mamuśki Ciąża, poród, połóg 44
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 11176
sagaa31 sierpniowe ciężaróweczki 2011:D Dzieci urodzone w sierpniu 2011 23089
K Wiek 40 lat - tylko in-vitro? Ciąża po in vitro 2
H In vitro w czechach Ciąża po in vitro 0
H in vitro-zwrot kosztów za leczenie Potrzebuję porady 0
H in vitro w czechach-uzyskanie zwrotu kosztów za leki Potrzebuję porady 4
K In vitro Potrzebuję porady 1
K Badania do in vitro Potrzebuję porady 3
aniaslu In Vitro. Kiedy może pomóc? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 2
D Udane in vitro po wycięciu jajowodów Potrzebuję porady 0
D Druga procedura in vitro Ciąża po in vitro 18
P In vitro z komórkami dawczyni Potrzebuję porady 1
N Kolejna procedura in vitro Potrzebuję porady 2
Karola1987 In vitro Potrzebuję porady 17
A In vitro czechy Staramy się 2
A In vitro w UK Potrzebuję porady 8
P LH I estradiol przy stymulacji do in vitro Potrzebuję porady 1
nadzieja xxx In vitro z komórką dawczyni Staramy się 14
M Wynik testu ciążowego Ciąża po in vitro 20
M Druga blada kreska na teście. Potrzebuję porady 53
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 246
RedLabel Udane IVF przy zaawansowanej endometriozie ( III/IV stopień) Staramy się 18
R In vitro w Czechach Staramy się 1
F Estrofem po in vitro w cyklu sztucznym Ciąża, poród, połóg 3
Pini88 In vitro Potrzebuję porady 3
Ewelina1992 In vitro- adopcja Staramy się 5
C Dofinansowanie procedury in vitro! Ciąża po in vitro 4
maciej19854 Wołanie o Pomoc In Vitro Zrzutka Możesz pomóc...zobacz 0
K Dofinansowanie In Vitro Warszawa Staramy się 2
A In vitro z antagonista Potrzebuję porady 1
D In vitro Poznań - jaka klinika? Staramy się 1
mfifi04 In vitro - polecenie lekarza Potrzebuję porady 0
M MTHFR i in-vitro Ciąża po in vitro 2
I Kolejne podejście do in vitro Potrzebuję porady 13
I Rady przed in vitro Potrzebuję porady 3
A wymaz z pochwy przed in vitro Potrzebuję porady 2
I Kolejna próba in vitro Potrzebuję porady 4
N Dziwny wynik Beta po in vitro Potrzebuję porady 17
B In Vitro z wadą macicy Potrzebuję porady 4
queen_b In vitro w uk Staramy się 19
Bombisz In vitro a praca Potrzebuję porady 31
P In vitro Potrzebuję porady 12
K Zwariuje czekając na wynik in vitro Ciąża, poród, połóg 16
kamciajan W trakcie stymulacji do in vitro Potrzebuję porady 0
aniaslu Dzieci z in vitro będą oznaczane w aktach Urzędu Stanu Cywilnego Pytanie tygodnia 19
M In Vitro WARSZAWA ! ! kogo polecacie? Potrzebuję porady 2
G in vitro Potrzebuję porady 1
M IN VITRO Lista oczekujących Staramy się 1
E in vitro refundowane Staramy się 0