reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama

Margit2018

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczynki moja mała 17 miesiecy od jakiegoś tygodnia łapie się za pampersa i tak złości się. Z reguły za chwile zrobi kupę. Czy powinnam się tym martwić, czy przed kupą kest to normalne. Dawniej zawsze kupa była rano teraz jest popołudniu, wcześniej puszcza bąki.

goffa13

Rozwiązania
0
Dziewczynki moja mała 17 miesiecy od jakiegoś tygodnia łapie się za pampersa i tak złości się. Z reguły za chwile zrobi kupę. Czy powinnam się tym martwić, czy przed kupą kest to normalne. Dawniej zawsze kupa była rano teraz jest popołudniu, wcześniej puszcza bąki.
Chyba nie ma się czym martwić jakby coś było nie tak pewnie by marudziła czesciej

Liliana87

Rozwiązania
0
Ja bym już próbowała sadzac na nocnik ;) może daje znaki?

Liliana87

Rozwiązania
0
Wątpliwe, bo dzieci niby dopiero ok 2rz zaczynają mieć świadomość potrzeb, choć wiadomo, wyjątki się zdążają i posadzenie na nocnik na pewno nie zaszkodzi.
Pewnie tak. Ale mama moja mowila,że moja siorka bardzo szybko robiła na nocnik, bo miała niespełna 1.5 roku, więc pomyślałam,że może akurat od czasu do czasu można posadzić i zobaczyć czy zrobi ;)

misis188

Rozwiązania
0
Pewnie tak. Ale mama moja mowila,że moja siorka bardzo szybko robiła na nocnik, bo miała niespełna 1.5 roku, więc pomyślałam,że może akurat od czasu do czasu można posadzić i zobaczyć czy zrobi ;)
My zaczęliśmy sądząc synka na nocnik przed roczkiem gdyz byl bardzo duzy problem z kupa który pojawil sie po wczasach. Bardzo szybko zalapal. Od gdzieś miesiąca pieluszka jest tylko do spania ale juz nie idzie tak łatwo. Jesli chodzi o kupe to mowi ze chce robic a z sikaniem gorzej. Pytamy co chwilę. Choc czasem zdarzają sie takie momenty jak dzis ze gonil golasek, po czym wzial sobie książeczkę i poszedl się wysikać na nocnik sam

nieagatka

Rozwiązania
0
Stara szkola mowila, żeby wysadzać dzieci jak najszybciej. Teraz mówi się, że pojedyncze przypadki załapią tak wcześnie, ale większości może to zrobić więcej złego niż dobrego.
Ja żadnym ekspertem nie jestem, bo Lilke odpieluchowalam bardzo późno i absolutnie nie odradzam

Liliana87

Rozwiązania
0
Stara szkola mowila, żeby wysadzać dzieci jak najszybciej. Teraz mówi się, że pojedyncze przypadki załapią tak wcześnie, ale większości może to zrobić więcej złego niż dobrego.
Ja żadnym ekspertem nie jestem, bo Lilke odpieluchowalam bardzo późno i absolutnie nie odradzam
Ja tym bardziej nie mam pojęcia 🤷 pewnie 100 razy będę Was pytała co i jak robić 😂
Moja przyjaciółka walczy z córką już tak długo . Jej pierwsza szybko się nauczyła a druga zaraz kończy 3 lata a nie może załapać w ogóle. Walczą w domu, walcza w przedszkolu.. wszystko osikane, osrane a mała wola już po fakcie. Chyba nie ma reguły

reklama

motylek24

Rozwiązania
0
Popieram. Wczesne odpieluchowanie to czasem problem z zaparciami nawykowymi. Syn porzucił pieluchy bardzo wcześnie.....a potem takie problemy że dziękuję. Wolę już zmieniac dłużej pieluchę.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
SalsaPL Jelenia Góra- ciężaróweczki i mamuśki Ciąża, poród, połóg 44
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 11176
sagaa31 sierpniowe ciężaróweczki 2011:D Dzieci urodzone w sierpniu 2011 23089
K Wiek 40 lat - tylko in-vitro? Ciąża po in vitro 2
H In vitro w czechach Ciąża po in vitro 0
H in vitro-zwrot kosztów za leczenie Potrzebuję porady 0
H in vitro w czechach-uzyskanie zwrotu kosztów za leki Potrzebuję porady 4
K In vitro Potrzebuję porady 1
K Badania do in vitro Potrzebuję porady 3
aniaslu In Vitro. Kiedy może pomóc? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 2
D Udane in vitro po wycięciu jajowodów Potrzebuję porady 0
D Druga procedura in vitro Ciąża po in vitro 18
P In vitro z komórkami dawczyni Potrzebuję porady 1
N Kolejna procedura in vitro Potrzebuję porady 2
Karola1987 In vitro Potrzebuję porady 17
A In vitro czechy Staramy się 2
A In vitro w UK Potrzebuję porady 8
P LH I estradiol przy stymulacji do in vitro Potrzebuję porady 1
nadzieja xxx In vitro z komórką dawczyni Staramy się 14
M Wynik testu ciążowego Ciąża po in vitro 20
M Druga blada kreska na teście. Potrzebuję porady 53
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 246
RedLabel Udane IVF przy zaawansowanej endometriozie ( III/IV stopień) Staramy się 18
R In vitro w Czechach Staramy się 1
F Estrofem po in vitro w cyklu sztucznym Ciąża, poród, połóg 3
Pini88 In vitro Potrzebuję porady 3
Ewelina1992 In vitro- adopcja Staramy się 5
C Dofinansowanie procedury in vitro! Ciąża po in vitro 4
maciej19854 Wołanie o Pomoc In Vitro Zrzutka Możesz pomóc...zobacz 0
K Dofinansowanie In Vitro Warszawa Staramy się 2
A In vitro z antagonista Potrzebuję porady 1
D In vitro Poznań - jaka klinika? Staramy się 1
mfifi04 In vitro - polecenie lekarza Potrzebuję porady 0
M MTHFR i in-vitro Ciąża po in vitro 2
I Kolejne podejście do in vitro Potrzebuję porady 13
I Rady przed in vitro Potrzebuję porady 3
A wymaz z pochwy przed in vitro Potrzebuję porady 2
I Kolejna próba in vitro Potrzebuję porady 4
N Dziwny wynik Beta po in vitro Potrzebuję porady 17
B In Vitro z wadą macicy Potrzebuję porady 4
queen_b In vitro w uk Staramy się 19
Bombisz In vitro a praca Potrzebuję porady 31
P In vitro Potrzebuję porady 12
K Zwariuje czekając na wynik in vitro Ciąża, poród, połóg 16
kamciajan W trakcie stymulacji do in vitro Potrzebuję porady 0
aniaslu Dzieci z in vitro będą oznaczane w aktach Urzędu Stanu Cywilnego Pytanie tygodnia 19
M In Vitro WARSZAWA ! ! kogo polecacie? Potrzebuję porady 2
G in vitro Potrzebuję porady 1
M IN VITRO Lista oczekujących Staramy się 1
E in vitro refundowane Staramy się 0