reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To co się działo i jak długo trwalo? Ja strasznie boje sie tego szczepienia ale mam cicha nadzieję ze jak inne zniosl ok to i z tym nie będzie zle. Oby
Gorączka bliska 40 stopni. Tyle ze Marcelina podczas choroby zawsze wysoko gorączkuje, nasz rekord 40,5. Taki jej urok, to może dlatego. Od razu po szczepieniu sama sie polizyla i leżała. Do tego przez jeden dzien nie ruszala rączką, opuchlizna, rumien, ból. 2-3dni to trwało. Gdy dostała pierwszą dawke miala 17mcy.
 
Gorączka bliska 40 stopni. Tyle ze Marcelina podczas choroby zawsze wysoko gorączkuje, nasz rekord 40,5. Taki jej urok, to może dlatego. Od razu po szczepieniu sama sie polizyla i leżała. Do tego przez jeden dzien nie ruszala rączką, opuchlizna, rumien, ból. 2-3dni to trwało. Gdy dostała pierwszą dawke miala 17mcy.
Hubus jak na 2 lata to mi 2 razy tylko zagoraczkowal przy zabku raz jak szly dwójki a raz jak szlo 8 zebow na raz. Nawet przy zapaleniu drog moczowych nie mial temp wiec po cichu liczę ze nie będzie tak zle
 
reklama
Do góry