reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pingwinek, trochę diety cukrzycowej nie zaszkodzi, ale zobaczysz co ci lekarz powie. Ponoć u kobiet które mają cukrzycę ciążową rodzą się duże dzieci.

EDIT:
Koleżanka też miała w ciąży i młody się urodził 4600 g, w czasie ciąży musiała mieć dietę, a po ciąży wszystko minęło.
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-D:-D:-D


1013506_491672360903708_1566080033_n.jpg
 
Czesc Dzeiwczyny,

Molla
, tak sie ciesze ,ze do nas dolaczylas i to z takimi cudnymi wiesciami!!!:-) Gratuluje kochana. U mnie rowniez, gdy podano piekne zardoki 5dniowe nie doszlo do ciazy,a z 2 srednich 3dniowych jeden zostal ze mna. :-)

Maja, Tobie rowniez gratuluje.:-) NIech teraz betka ladnie przyrasta. Kiedy powtarzasz badanie???

Madzialenak, juz dawno mialam sie Ceibie zapytac.POwiedz mi, czy Ty robisz sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe w udo?? Robia sie rowniez guzki i siniaki??? U mnie na brzuchu coraz mniej miejsca i juz niedlugo trzeba bedzie pomyslec o zmianie miejsca.

Milej ,slonecznej niedzieli!!!
 
i ja życzę miłej niedzieli dla wszystkich cioteczek forumowych :-)

u nas dziś pogoda brzydka, już pada, ale ja się cieszę - były jak dla mnie najgorsze dni w roku - dni miasta, w którym mieszkam, oznacza to że większość pije na potegę, jest głośno, bo zwykle jest jakiś koncert, jest brudno bo pełno śmieci, no i rano niemal wszędzie widać kałuże po pijakach, wokół mego domu również, ludzie na zwierzęta narzekają a sami nie potrafią się zachować, mój pies nie sika na czyjeś domy ... takwięc oby była wielka ulewa - takie moje życzenie na dziś :cool:
 
Agapl niestety zastrzyków w udo nie robię, próbowałam ale miałam problem ze złapaniem fałda skóry i jak chciałam sobie wbić igłę to bardzo bolało więc zrezygnowałam. Nadal robię zastrzyki na brzuchu tylko nie w okolicach pępka a po bokach. Śmieszne bo z lewej strony nie mam guzków a z prawej już 3 duże.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny:happy:

Ja również robię dzien w dzień zastrzyki z Clexane i mam niestety pełno małych siniaków, ale póki co wynajdujemy jeszcze z mężem "wolne" miejsca. Lekarz zalecał mi w brzusio, w inne miejsca nie, bo podobno bardziej boli...
 
Cześć, ja też życzę wszystkim miłej niedzieli :)

Lawendowy_sen - z 10 praw, które są wymienione, mogę potwierdzić tylko ostatnie - 10. :-D To naprawdę tak jest, że można być skrajnie wykończonym, a jak dziecko zniknie z oczu, to zaczyna się odczuwać niepokój i tęsknotę, nawet, jeśli rozumem się wie, że jest bezpieczne... :)
 
reklama
Witam sie i ja niedzielnie...u mnie dośc intensywny weekend...wczoraj gill, potem imprezka w domu, dzisiaj urodzinki chrześnicy , potem znowu impreza..:):)
No i dziewczyny...brzuszek mi wywalilo juz troszke...narazie wygladam jakbym sobie przytyla...ale ewidentnie jest...juz nie dam rady go wciązgnąc....a to dopiero przeciez 12 tydzien lecie...troszke za wczesnie chyba co??:szok:
 
Do góry