reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzieki dziewczyny za porady. Jutro spróbuje herbatke z czarnego bzu. Tego nie testowałam.
Co do malin to Gin na ostatniej wizycie zakazał jeść maliny. A z drugiej strony słyszałam o liściach z malin ze są zalecane po 36 tyg jako herbatka.

Maja co do balsamów ja przez pierwsze 3 msc stosowalam tylko oliwkę dla dzieci. A dopiero teraz rożne specyfiki przeciw rozstępom.
 
reklama
Czesc Dziewczyny,

Gotadora, dzieki za spis kosmetykow. Jade niebawem do domciu do Polski i chcialam wlasnie zakupic jakies polskie kosmetyki,zeby nie wozic nieotrzebnie kilogramow a rczej przywiezc sobie jakies fajne specyfiki.:-)

Dziewuszki, trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze usg PROSZE.
Mala wczoraj byla pelna energi od popoludnia do wieczora zabawiala sie chyba w bokserke hihihi tak mi brzuch podskakiwal hihihi

Milego ,slonecznego dnia!!!!
 
Aga kciuki zaciśnięte, daj jak najszybciej znać co u malutkiej słychać &&&&& moja wizyta pojutrze, nie mogę się doczekać ... mały to mnie kopie prawie non stop, albo ma czkawkę ;-), za to malutką to tak słabo czuje, musiała się głębiej schować, no i ten amortyzator robi swoje ( łożysko ), no ale ja oczywiście wolałabym ją czuć tak samo jak maluszka

Misia a jak Ty się czujesz? gotowa na jutro?

miłego dnia dziewczyny :-)
 
Witajcie dziewczynki :-)

Agapl ojej u Ciebie już prawie 24 tc :-) trzymam kciuki za usg :-)

Gotadora mam do Ciebie pytanie, kiedyś rozwinął się temat witamin w ciąży i Ty polecałaś swoje, bo w innych jest czegoś za mało albo za dużo (już nie pamiętam dokładnie). Czy mogłabyś mi przypomnieć te witaminki i od kiedy Ty je bierzesz?

W zeszłą środę byłam u mojej dr prowadzącej i powiedziała, że wszystko ok :-) w środę dzidzia miała 21 mm. Tylko na koniec wizyty wyskoczyła mi z badaniami genetycznymi za 2700 zł "Nifty" czy jakoś tak, i tak się zastanawiam czy nie jest to zwykłe wyciąganie kasy... Tym bardziej, że jak wyjdzie coś nie tak, to nie ma leczenia... Trochę mnie zdenerwowała i zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego. Bo jak robiła usg to mówiła, że wszystko jest super. Wystraszyła mnie i na drugi dzień umówiłam się na wizytę i usg do innego lekarza, który potwierdził, że wszystko jest super, nawet na tym drugim usg dzidzia się ruszała :-) Poradziałam się o te badania i dr powiedziała, żeby zrobić usg genetyczne 11-14 tydz i jak będzie ok, to, że ona nie widzi podstaw do robienia tych badań
 
Maja, ja w ciąży używałam tych samych kosmetyków co zwykle. Przed ciążą używałam oliwki zamiast balsamu i w ciąży przy niej zostałam. Nie miałam w ciąży ani jednego rozstępu ale to nie jest kwestia kosmetyków jakich się używa, tylko genetyczna (podobno). Spytaj mamę czy miała rozstępy w ciąży. Jeśli nie, to nie musisz się martwić.
 
Gotadora mam do Ciebie pytanie, kiedyś rozwinął się temat witamin w ciąży i Ty polecałaś swoje, bo w innych jest czegoś za mało albo za dużo (już nie pamiętam dokładnie). Czy mogłabyś mi przypomnieć te witaminki i od kiedy Ty je bierzesz?

Darii na początku brałam femibion natal classic - po prostu sama wybrałam te witaminy, a gdy trafiłam na pierwszą wizytę u mojego dr prowadzącego on spytał jakie witaminy biorę, gdy odpowiedziałam zabronił mi brać classic, że niedawno były robione badania i z nich wynikło coś nie tak z classic i żebym brała wtedy femibion natal 1, teraz jestem na 2jce. Jest to bardzo dobry lekarza, będąc w szpitalu widziałam,że ma wielkie poważanie, więc jego opinie uważam za warte polecenia i stosowania
 
reklama
Maja...ja uzywalam od początku na dzień mustela i na noc oliwki dla dzieci z nivea. do tej pory tak robie i poki co (tfu,tfu) nie mam zadnych rozstepow. smaruje nie tylko brzuch ale i piersi, które urosły mi ponad rozmiar, boki, uda i pośladki. z kremow do twarzy zrezygnowałam jedynie z takimi z kwasami, wit c i retinolem. kupiłam zwykla hydro-nivea i jest ok. no i jak jest spore slonce to smaruje się pharmaceris 30, żeby nie dostać plam...cellulitu nie mam, wiec nie stosuje nic, ale pije okolo2 litry wody dziennie, wiec nawilżanie od wewnątrz tez jest ważne...no i chyba tyle:tak:

mama kupila mi dziś swieze malinki, myślicie,ze mogę sobie zjeść?:sorry2:
 
Do góry