reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Maja- gratuluje ciazy i witam na forum. Co do kremow, ja mam tendencje do rozstepow ale cala ciaze smarowalam brzuch i odpukac nic nie wyszlo. Zobaczymy jednak po porodzie, jak skora nie bedzie napieta. Ja na poczatku uzywalam nivea baby, potem krem dla kobiet z ciazy z ziaji i z rossmana. Dziewczyny dawaly tutaj linka do bloga z recenzjami kremow, wklajam raz jeszcze moze skorzystasz
Sroka o.... czyli zapiski podwojonej:

Misia - mam nadzieje, ze wszysko u was dobrze. Super ze jutro juz Lidka bedzie na swiecie,

Aga - gartuluje udanej wizyty i zycze milego pobytu w Polsce. Zazdrosze . My mamy w planach leciec za 2 miesiace na wesele siostrzenca, wiec musze pospieszyc sie z paszportem dla Malej.

Malinus- ja jak bylam przeziebiona pilam sok z malin. Z tego co sie orientuje, to tak jak napisala Gotadora, skurcze moze wywolac herbatka ale z lisci malin a nie owocow.I nie martw sie ulozeniem lozyska,to, ze jest z przodu nie powoduje klopotow.

Lawendowy - zycze udanych wakacji, zebys wypoczela i nabrala sily.


Ja jak zwykle odpisuje hurtowo :). Dzis moj pierwszy wolny dzien i nie wiem co robic :). Na razie leniu****e, moze wybiore sie na krotki spacer. Wczoraj mailam masaz szyjki u poloznej, w celu sprowokowania porodu, ale nic sie nie dzieje. Wiem, ze szyjka juz nie trzyma, minimalne rozwarcie, polozna nawet dotykala glowki dziecka. Dzis odszedl mi czop sluzowy, wiec mam nadzieje, ze odbedzie sie bez wywolywania. Wszyscy wkolo bardziej spanikowani niz ja, choc ja pewnie zaczne panikowac jak sie naprade wszystko zacznie.
Milego dnia.
 
reklama
Trzcinko - to urodzimy jutro też razem? :-)
Ja od wczoraj w szpitalu. Jakiś taki dzień wczoraj był, że nagle 5 kobiet z patologii zaczęło rodzić i ja te skurczy dostałam, ale już ok. Dziś powiedzieli, że już noże na mnie ostrzą :-) Jutro o 8.00 nasza wielka chwila.
Ja obżeram się malinami w ciąży i nic.
Nie smarowałam się niczym, zakładając, że skoro w pierwszej ciąży się nie rozstąpiłam, to teraz też się nie rozstąpię. Kosmetyków w ogóle mało uzywam. Ja z rodziny, co się nie starzeje, nie wysycha, nie siwieje, nawet oczu nie muszę malować. Bardzo to sobie ceniłam przez miesiące leżenia w szpitalu. Nic więc nie doradzę. Jedyne to może, że dobrze uzywać kremów z filtrem, bo mam trochę niemnych plamek.
 
Zapomnialam jeszcze Wam napisac w celu informacyjnym, bo byc moze komus sie przyda ta informacja. Pytalam sie czy moge pic kawe bo mam niskie cisnienie. Lekarka pwiedziala,ze nie bo moze wywolac skurcze a niskie cisnienie w okresie ciazy jest normalne.
Kapiel w morzu nie jest zakazana.
 
Witajcie.
Widzę, że nam się dwa porody szykują. Trzcinka i Misia oby wam wszystko gładko poszło i nie zapomnijcie pokazać nam waszych kochanych pociech.
Agapl ja robię zastrzyki już od dłuższego czasu w udo, początki były straszne, a teraz to już pikuś. WOW jaka Wiktoria jest już duża. Robią się siniaki i swędzi jak na brzuchu. Wszystko to samo. Nie wiem co poradzić koleżance z Czech, ale amniopunkcję może zrobić jak ma wskazania. My to chuchamy, dmuchamy a inne kobiety nawet prenatalnych nie robią i się nie martwią.
Maja ja w ciąży na początku używałam z Rossmana oliwki dla kobiet w ciąży, a od 5 miesiąca krem z Ziaja.
Daria ja brałam różne witaminy, ale zostałam przy Pharmaton Maturella jakoś mi najbardziej przypasowały.

Ja mam dziś jakąś chandrę, sama nie wiem co jest. Jutro idę na krzywą cukrową.
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki :-)

Niestety nie nadrobię 50stron... Niestety przy bliźniakach czas leci 2 razy szybciej. Moje dziewczyny zaraz miesiąc kończą a mi się wydaje, że ledwo je urodziłam...

Trzymam za was wszystkie kciuki i cieszę się że nas przybywa. A od dzisiaj wszedł w życie rządowy program dofinansowania ivf :-)
 
Gotadora ci do tych malin to już zgłupislam bo dzisiaj jak dzwonilam do lekarza co robić z przeziębieniem to znowu podkreślił żeby nie jeść malin. Może są jakieś nowe badania skoro to ciagle powtarza. Nie wiem juz sama. Gotadora pisalaś ze czujesz małego a małą słabiej przez łożysko, mi tez Gin powiedział ze będę czuła pózniej ruchy bo łożysko jest z przodu. Ale to nie jest groźne, prawda?

Malinuś to nie jest groźne, nie martw się. Co do lekarza to może woli dmuchać na zimne, tak samo jak mówią nam aby nie dotykać kotów
 
Aga gratuluje cudnych wieści :-) Wiktorka to już duża dziewczynka jest! no i możesz lecieć - super! co do koleżanki - ja nie doradzę, nie znam się w ogóle, no i nie miałam żadnych badań :rofl2:

Trzcinka wow! pełna podziwu jestem dla Twojego spokoju :tak: może faktycznie razem z Misią urodzisz?

Misia jutro o 8:00 kciuki zaciśnięte &&&&

Marcysiowa - super,że jesteś już z nami :-) a może jakieś zdjątka bąbelków?
 
Misia, Trzcinka to już tuż tuż, kciuki zacisnięte żeby wszystko poszło gładko:))))) powodzenia, no i czekamy na wieści od Was:)))
 
reklama
Dziewczyny dzięki za rady w sprawie kosmetyków JESTEŚCIE NIEZASTĄPIONE!


Jestem już po drugiej betce czekam teraz do 16-tej na wyniki. Wkręciłam się na chwilę do lekarza po receptę i zapytałam o te leki, bo martwił mnie trochę medrol i bromergon, powiedział że tak, że na razie mam nic nie odstawiać, muszę mu po prostu zaufać,bardzo się cieszył że się udało, pytam go czy ta beta może spaść a on spojrzał na mnie zdziwiony że dlaczego niby miałaby… no tak…;-)Zapomniałam zapytać o ten mój cholerny stan zapalny pochwy! Może to faktycznie uczulenie na luteinę, chociaż nie odczuwam swędzenia ani pieczenia, jedynie zaczerwienienie i ból lekki przy aplikacji leku, kupiłam sobie na wszelki wypadek Clotrimazolum a tu klops bo patrzę, a tu nie wolno stosować w pierwszym trymestrze ciaży…


[FONT=&quot]darii Twój post dał mi do myślenia, faktycznie, ja badania na pewno będę robić, ale skoro [/FONT][FONT=&quot]madzialenak[/FONT] mówi że usg genetyczne wystarczy, to może prenatalnych już nie, [FONT=&quot]boję się trochę przez ten mój brak chromosomu X, niby genetyk powiedział że nie ma żadnego ryzyka przeniesienia wady na dziecko ale chyba i tak będę się bała.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot]agapl13 jak cudownie:)[/FONT][FONT=&quot] Gratuluję[/FONT] :) [FONT=&quot] A kawy to by mi nawet do głowy nie przyszło żeby dotknąć mimo iż strasznie cierpię bo kocham !! A do tego jestem mega niskociśnieniowcem… no ale wiem że kobiety piją jak najbardziej…[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Misia1974[/FONT] i [FONT=&quot]trzcinka79[/FONT] kciuki zaciśnięte !!!!!![FONT=&quot][/FONT]
 
Do góry