reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Teraz dopiero odczytalam ;) Mam te pampresy mam tez lanoline na sutki i jescze kupilam te sylikonowe nakładki na sutki.
Ja właśnie nakładek/kapturków nie miałam. W moim przypadku uratowały mi karmienie, dziewczyna obok z łóżka miała nowe nieużywane. Mój Michał w ogóle nie umie złapać mojego sutka. Takze kapturki dla mnie teraz to nr jeden w torbie do szpitala ☺️
 
reklama
No a jak jedziesz gdzies dalej to jak wtedy? Bo my napewno bedziemy gdzies jezdzic zwlaszcza do Poznania do brata Łukasza. Bedziemy robic przerwy co pol godziny ;) Wiesz ta kolyska to tak poporstu jest bo jest a jak by jej nie bylo to by nie bylo ;) Nie jest to dla nas czyms szcegolnym czy uwzglednionym przy wyborze - chodzi przede wszystkim o sam fotelik. Ciesz sie ze juz mam za soba tego typu zakupy ;) Jeszcze wczoraj dokupilam takie ostatnie juz pierdoly i wydaje sie ze mam juz wszystko ;) Kupilam sobie zapas takich woreczkow pachnacych na pampresy, trzy przescieradla do łózeczka, podkłady pod przescieradla i na przewijak, ja znalazlam jakis podgrzewcaz do butelek to Łukasz byl zly ze mu nie pokazalam i ze jakies goo....wienko kupilam i znalazl wczoraj i kupil czajnik z termometrem, w ktorym mozesz sobie nastawiac wode np na 40 stopni - fajny i chyba ma racje ze taki sie bardziej przyda.

Ja mam czajnik z termometrem i bardzo się przydaje, nawet jak karmię piersią to używam chociażby to podgrzania wody do kaszki.
 
No a jak jedziesz gdzies dalej to jak wtedy? Bo my napewno bedziemy gdzies jezdzic zwlaszcza do Poznania do brata Łukasza. Bedziemy robic przerwy co pol godziny ;) Wiesz ta kolyska to tak poporstu jest bo jest a jak by jej nie bylo to by nie bylo ;) Nie jest to dla nas czyms szcegolnym czy uwzglednionym przy wyborze - chodzi przede wszystkim o sam fotelik. Ciesz sie ze juz mam za soba tego typu zakupy ;) Jeszcze wczoraj dokupilam takie ostatnie juz pierdoly i wydaje sie ze mam juz wszystko ;) Kupilam sobie zapas takich woreczkow pachnacych na pampresy, trzy przescieradla do łózeczka, podkłady pod przescieradla i na przewijak, ja znalazlam jakis podgrzewcaz do butelek to Łukasz byl zly ze mu nie pokazalam i ze jakies goo....wienko kupilam i znalazl wczoraj i kupil czajnik z termometrem, w ktorym mozesz sobie nastawiac wode np na 40 stopni - fajny i chyba ma racje ze taki sie bardziej przyda.


Poczytaj na mamafizjoterapeuta.pl o jeździe w foteliku. Noworodek może max 30 minut, dziecko od 3 miesiąca 2h. Nie zaleca się fotelika jako zastępstwo gondoli na spacerach, bo tam jest wymuszona pozycja i spada saturacja krwi. Z dłuższymi wyjazdami u maluszka bym uważała, większe dziecko ok.

@nieagatka tatuaz meeegaaa!!! 🤩
 
Mam ten sam fotelik i jedyne co w nim dobrego to ze jest bezpieczny bo reszta porażka.No ale bezpieczeństwo jest tutaj najważniejsze ale i wygoda dla dziecka.Puki malutkie ok .Montowaliście juz w aucie jak leży na bazie?U mnie w aucie średnio leży i strasznie się rusza ale ponoc norma przy nim .Nonja juz bym go 2 raz nie kupila i juz sie ciesze ze zmieniam za niedługo na wiekszy
 
@Kasiekt @katarzyna86 wrzucam zdjecia swojego ;) @nieagatka ja mam jednak fotelik z cybex i mam ta baze. Ten wozek ma jeszcze kilka gadzetow jakis pokrowiec na nozki, jakis przeciwdeszczowy jaka moskitiera, kubek i duzo takich ******* no ale za tą cene bo łącznie to nas prawie 5 tysi (tesciow) kosztowalo to vos tam dorzucili. Kolor na zywo jest zupelnieinny i bardzo piekny ;) zreszta kazdemu podoba sie co innego. Ja mam dokladnie taki jaki chcialam ;) Jest bardzo wygodny, ma super amortyzatory, pasy kilkupunktowe, wszystko sie reguluje od zagłówków po wszystkie raczki itd. Spacerowka ma jeszcze ten taki pałąg po srodku ale jeszcze nie zamontowalam ;)
Piekny wózek
 
oswiećcie mnie o co chodzi z tą bazą? ona jakoś na stałe jest montowana? czy to też na niej się przekreca fotelik żeby łatwiej dziecko wyjac tak?
Mam ten sam fotelik i jedyne co w nim dobrego to ze jest bezpieczny bo reszta porażka.No ale bezpieczeństwo jest tutaj najważniejsze ale i wygoda dla dziecka.Puki malutkie ok .Montowaliście juz w aucie jak leży na bazie?U mnie w aucie średnio leży i strasznie się rusza ale ponoc norma przy nim .Nonja juz bym go 2 raz nie kupila i juz sie ciesze ze zmieniam za niedługo na wiekszy
 
oswiećcie mnie o co chodzi z tą bazą? ona jakoś na stałe jest montowana? czy to też na niej się przekreca fotelik żeby łatwiej dziecko wyjac tak?
Baza isofix. Nie montujesz fotelika pasem samochodowym tylko na isofix i jak chcesz go wypiac to.robisz to jednym kliknieciem, nie ruszajac np spiacego dziecka. Bardzo wygodne, polecam [emoji4]

Edit: jak juz niejednokrotnie pisalam - jesli ktoras kompletujac wyprqwke bedzie zaitenersowa rzeczami z drugiej ręki - dajcie znac. Mam sporo rzeczy, ktorych juz nie uzywam. Fotelik z baza chociażby za max 2 miechy pojdzie w odstawkę, a możliwe ze i wczesniej.
 
Ostatnia edycja:
Baza isofix. Nie montujesz fotelika pasem samochodowym tylko na isofix i jak chcesz go wypiac to.robisz to jednym kliknieciem, nie ruszajac np spiacego dziecka. Bardzo wygodne, polecam [emoji4]

Edit: jak juz niejednokrotnie pisalam - jesli ktoras kompletujac wyprqwke bedzie zaitenersowa rzeczami z drugiej ręki - dajcie znac. Mam sporo rzeczy, ktorych juz nie uzywam. Fotelik z baza chociażby za max 2 miechy pojdzie w odstawkę, a możliwe ze i wczesniej.
Ja aktualnie poluje na używaną karuzelę z projektorem do łóżeczka 🙂. Może napisz co tam masz to ktoś się skusi 🙂
 
Ja aktualnie poluje na używaną karuzelę z projektorem do łóżeczka [emoji846]. Może napisz co tam masz to ktoś się skusi [emoji846]
Nie mam i nie mialam. Od początku u nas lozeczko bylo do spania. Projektor kupilismy dopiero starszej.

Mam:
Maxi Cosi Pebble z baza isofix
Bujaczek Kinderkraft 5w1
Laktator Avent elektryczny uzywany 3 dni Wozek Cybex Balios S (gondola + spacerowka) - chcialabym jeszcze ze 2 miesiace pouzywac
Ppdgrzewacz do butelek Jane
Monitor oddechu Babysense 5

Pewnie z drobniejszych rzeczy znalazloby sie duzo wiecej. Wszytsko jest albo prawie nieuzywane jak laktator czy ppdgrzewacz, albo w naprawde bardzo dobrym stanie.

Jakby co to dajcie znac.
 
reklama
Nie mam i nie mialam. Od początku u nas lozeczko bylo do spania. Projektor kupilismy dopiero starszej.

Mam:
Maxi Cosi Pebble z baza isofix
Bujaczek Kinderkraft 5w1
Laktator Avent elektryczny uzywany 3 dni Wozek Cybex Balios S (gondola + spacerowka) - chcialabym jeszcze ze 2 miesiace pouzywac
Ppdgrzewacz do butelek Jane
Monitor oddechu Babysense 5

Pewnie z drobniejszych rzeczy znalazloby sie duzo wiecej. Wszytsko jest albo prawie nieuzywane jak laktator czy ppdgrzewacz, albo w naprawde bardzo dobrym stanie.

Jakby co to dajcie znac.
O to widzisz szkoda, że nie wiedziałam wcześniej bo około miesiąc temu kupiłam używany laktator Avent i monitor oddechu 5.
Również polecam kupowanie niektórych rzeczy z 2 ręki jeżeli są w dobrym stanie. Ostatnio kupiłam za 30zł fajny przewijak na łóżeczko jeszcze w folii nierozpakowany. Popatrzę na bujak bo też chcieliśmy kupić.
 
Do góry