Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no ale co tu sie wyprawia!! Gratulacje!! Jaka bedziesz miec roznice wieku?Chwalę się i janaturalsik, w lipcu przestałam KP, w sierpniu dostałam okres, a w listopadzie ciąża, szok
![]()
No ja Cie pamiętam i to podwójnieCiesze sie. Ostatnio bałam się napisać. W listopadzie podeszliśmy do naszego ostatniego crio w karierze. Podeszliśmy z myślą, że tak pewnie nie uda się. Moja psycha wołała ratunku i powoli myslalam o pomocy specjalistycznej. Żeby zakończyć definitywnie historie kazaliśmy podać oba zarodki. Nie pisałam na forum bo bałam się nakręcania, trzymania kciuków i współczucia jak się nie uda. No i za ok 10 dni mam prenatalne. Bliźniaki nr 2.
Po wszystkich niepowodzeniach nie umiem się cieszyć. No i ciągle nie wierze ze sie udalo.
Tęskniłam za wami babeczki...
Aduś kochana cudnie Cie widzieć. Widzialam na wątku że szczęśliwie urodziłaś Synusia. Gratuluję. Ciebie mam szczególnie blisko serca bo towarzyszysz mi chyba od samego początku walki czyli 10 lat.No ja Cie pamiętam i to podwójnieAle czad! Aż mnie zatkalo... Gratulacje! Wiesz nie wiem czy odkąd zaczelam in vitro równe 10 lat temu wogole słyszałam o przypadku dwóch ciąż bliźniaczych u par z IVF a dużo ich juz znam.. Nudnej ciąży Ci życzę przede wszystkim. Może coś u Ciebie jest na rzeczy że przyjmują się tylko dwa zarodki naraz.. Kto Cie tym razem prowadzi w Invicta ?
No rozbilas bank, super ze takim rzutem na taśmę się udało, chyba będziesz w Invikcie na przodzie galerii z dzieciaczkamiAduś kochana cudnie Cie widzieć. Widzialam na wątku że szczęśliwie urodziłaś Synusia. Gratuluję. Ciebie mam szczególnie blisko serca bo towarzyszysz mi chyba od samego początku walki czyli 10 lat.
Prowadzi mnie Hajdusianek. Od 2016 roku. W ogóle w invikcie nie ma już profesora. Podobno jakieś zgrzyty były.
myśmy też mieli zakaz i to dosyć długo a jak już można było to mój stwierdził że się boi że go mała chyci za siusiakMy z mezem przez cala ciaze nie bzykalismy sie no i polog.Pozniej moje zmeczenie nasze klotnie.Oj wyszlo pobad rok.Ale za to teraz jest super.
U nas na poczatku lekarz zabronil,pozniej jak bylo mozna to my sie po prostu balismy.Wiadomo ze maz nie uderzalby dziecka po glowie-wiecie o co chodziale zakezalo nam bardziej na dziecku niz na seksie.Dalismy rade Maz nikigo nie znalazl
![]()
Ogromne gratulacje!Chwalę się i janaturalsik, w lipcu przestałam KP, w sierpniu dostałam okres, a w listopadzie ciąża, szok
![]()
Ciesze sie. Ostatnio bałam się napisać. W listopadzie podeszliśmy do naszego ostatniego crio w karierze. Podeszliśmy z myślą, że tak pewnie nie uda się. Moja psycha wołała ratunku i powoli myslalam o pomocy specjalistycznej. Żeby zakończyć definitywnie historie kazaliśmy podać oba zarodki. Nie pisałam na forum bo bałam się nakręcania, trzymania kciuków i współczucia jak się nie uda. No i za ok 10 dni mam prenatalne. Bliźniaki nr 2.
Po wszystkich niepowodzeniach nie umiem się cieszyć. No i ciągle nie wierze ze sie udalo.
Tęskniłam za wami babeczki...
tak to jest z tymi radykalnymi zakończeniamiwiem tez cos o tym
ale czadowo!!! ja mam 24.08 termin a Ty?
Chwalę się i janaturalsik, w lipcu przestałam KP, w sierpniu dostałam okres, a w listopadzie ciąża, szok
![]()
ej nie chodizlo mi o to, ze zle wygladasz czy cos. Tylko o to, ze np dla mojego meza ciaza, dodatkowe kg (a juz przed nialam ich nadmiar), kraglosci - jego to krecilo. Ale nawet z rozmow w kregu znajomych wiem, ze sa faceci dla ktorych kobieta w ciazy staje sie „matka” i to ich skutecznie stopuje. I niekoniecznie dlatego, ze postrzegaja ja jako mniej atrakcyjna, ot po prostu tak maja.myśmy też mieli zakaz i to dosyć długo a jak już można było to mój stwierdził że się boi że go mała chyci za siusiak
@nieagatka rozmawiamy-zresztą my z tych co mówią sobie wszystko w prost. Ale co do wyglądu to może jest dużo na rzeczy.. Przed ciąża ważyłam 54kg i byłam prawie patyk.. Teraz mam 20kg+ i wyglądam jak kulka... W sumie to sama bym się nie ruszyła
Ogromne gratulacje!Co tu się wyprawia teraz?
Oby taka passa została już
![]()
Wiesz moja/nasza rozsypka psychiczna skutkuje tym, że nadal nie możemy uwierzyć. Generalnie zaraz 12tc a poza naszą dwójką wie tylko mój gin. Na pierwsze usg szlam z betą ponad 22tys a i tak nie wierzyłam. W skrócie lipa. Nie chce dziewczynom mówić bo coś może pójść nie tak i potem będzie ciężko to wyjaśnić.No rozbilas bank, super ze takim rzutem na taśmę się udało, chyba będziesz w Invikcie na przodzie galerii z dzieciaczkami![]()
O Hajdusianek przygotowywał mnie do ostatniej stymulacji i transferu z którego mam Borysa, on jest ok. Oprócz niego Sieg mnie też pozytywnie zaskoczył. Stencel u mnie skreślony bo bardzo się zmienil od czasów moich starań i ciąży z Maksem. Profesora zwolniono mimo iż nadal ma udziały ale większość nadal ma żona. Jakieś zgrzyty niby były, kumpel pracuje tam w HO i pisał. A jak się zapatrujecie na drugie bliźniaki? Jak dziewczynki, powiedzieliście im już? Ja jestem taki typ że dwójką dzieci dla mnie to już limit nie do przeskoczenia, podziwiam siebie że wogole z tą dwójką daje rade haha!
Dokładnie 2 lata i miesiącno ale co tu sie wyprawia!! Gratulacje!! Jaka bedziesz miec roznice wieku?