reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

darii ja wyszłam ze szpitala po 3 dniach, wiem że dawali mi ketonal w kroplówce a potem paracetamol, o który sama prosiłam jak bbardziej bolało.Tez uważa m, że powinni informować!w domu paracetamol brałam z 3-4 dni jeszcze, a 3 dni po szpitalu miał am wieczorami stan podgorączkowy, nie wiem z czego, może z wycieńczenia, bo były to nasze koszmarne początki...Najważniejsze, że już ci lepiej!pokarmu będzie więcej, może sz pobudzić laktacje laktatoeem i nie ważne, że nic nie leci.a potem cały nawał wypije córcia.Pozdrowienia i dużo siły i cierpliwości na ten trudny początek:-)

Oj, teź miałam i mam suchą skórę, uźywałam balsam babydream z rossmana dla cięźarnych, i oliwke Hipp, którą zakosiłam Erykowi.Jemu do kąpieli wlewam rtrochę ciekłej parafiny i nic więcej nie trzeba:tak:
 
reklama
Tez wlasnie lukam zeby zobaczyc czy Martaczi juz cos napisala.... odezwij sie kochana bo sie martwimy...


Myślę podobnie. Tyle, że chciałabym, aby prywatna grupa istniała niezależnie od tego wątku. Ten wątek byłby bardziej ogólny, taki dla wszystkich, bo przecież co chwila pojawiają się nowe mamusie i powinny mieć swoje miejsce i szanse na dołączenie do nas. .

Milagros i Aleksandretta wiem o co wam chodzi - dlatego wlasnie do fotek i prywatnych zdjec dziewczyny zalozyly prywatne konto na facebooku ale z tego co wiem mozna taki oddzielny prywatny podwatek zalozyc na babyboom gdzie nikt z zewnatrz nie widzi. Oczywiscie nie mowie tu o likwidacji kosztem tego watku bo ten zdecydowanie jest potrzebny - juz na inwitrowkach pojawiaja sie nowe betki wiec napewno przybeda kolejne mamusie:)
 
Z tego wszystkiego zapomniała zdać Wam relacji z dzisiejszej mojej wizyty na wiosce :-)
A więc (nie zaczyna się zdania od "a więc" :tak:) wszystko jest w jak najlepszym porządku.
WZetka waży już 1009 g i jest 5 dni do przodu. Huuura urodzę te 5 dni szybciej :-D:laugh2::-D
U mnie nadal bakterie w moczu i jak widać zadomowiły się na dobre.
Glukoza na czczo i po obciążeniu w normie. I to wypita bez cytryny, bo w LM nie pozwalają.
A z gorszych wiadomości będę zmuszona do łykania Dopegytu, bo ciśnienie szaleje.
 
Lawendowy Sen super że Twoja WZetka pięknie rośnie :-) a dopegyt to nic strasznego a wrecz super tablet :rofl2: - ja dzięki niemu urodziłam niemal w terminie :-)
 
reklama
jestem...

mam problem z internetem nawet nie czytałam co u Was :-(

ja dziś byłam na wizycie dr mówi że jest wszystko ok przezierność 1,41:szok: Boże jak się cieszę nosek widać dzidzia ma 8cm :tak: jestem taka szczęśliwa... w środę mam tą konsultację genetyczną ale jestem już pozytywnie nastawiona :tak:
są też złe wiadomości ciśnienie mam wysokie i mam kontrolować badanie moczu znowu kiepskie bakterie i te sprawy no i ciągle te brązowe plamienia :-(

no i będzie chyba dziewczynka:-D
 
Do góry