reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sylwia, to fakt jesteś pierwsza na placu boju. I choćbyś zaciskała nogi z całych sił ( chociaż to przy cc i tak nic nie pomoże :tak:),
to urodzić musisz.
A przez te szybkie porody nagle wskoczyłam na 3 miejsce :szok:

Martaczi, ja przez całą ciążę mam bakterie w moczu. Zapalenie układu moczowego przechodzę teraz bezobjawowo. Wyleczyć tego cholerstwa nie mogę. Zaleczam, ale pojawia się znowu. Widać taka nasza ciążowa uroda.
Cały czas piję sok z żurawiny 100% i łykam urosept. A jak bakterie pojawiają się znowu, to biorę furaginum.
Jedni lekarze mówią, że nie wolno, inni z kolei przepisują.
 
reklama
Martaczi - no co zas tam ci sie przyplatalo no - mam nadzieje ze to nic powazego dobrze ze masz wizyte. No i gratuluje pierwszych wyczuwalnych ruchow dzidziusia tez juz nie moge sie tego doczekac:)

Elleni - u ciebie tez cos a kysz wszystkie infekcje....

tak sobie mysle wy wszystkie w Polsce pod taka stala opieka jestescie i jakies badania a tutaj nic - normalnie az mam stracha. Lekarza sie wogole nie widzi - krew mi pobrali jak narazie raz w osmym tygodniu i to polozna teraz bede sie z nia widziec w 16 tygodniu, usg na cala ciaze tylko dwa razy i jak tu nie zwariowac?

Lenkabar - no czekamy tu na ciebie:) Po kolejnej wizycie mam nadzieje ze zagoscisz na stale:)A ja pamietam ze na poczatku mnie tez przez kilka dni pobolewalo wokol pepka...

Kwiatuszqu - jak tam u ciebie?? Ja mysle ze juz powinna przyjsc pora na ciebie:)
 
Witam forumowe cioteczki ! Właśnie wróciłam ze szpitala i kamień spadł mi z serca :) dzidzius ma sie dobrze i mierzy 6.5 cm . Wszystko wyglada prawidłowo . Pobrali mi tez krew na badania miedzy innymi na zd . Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa :))
 
Jogo - superasne wiesci:) Bardzo sie ciesze:) Idziemy rowno ;-) A termin wciaz masz na 5 wrzesnia?? Takie juz znaczace usg niezle uspokaja nie? Ja juz od dwch dni mam usmiech od ucha do ucha i co chwile patrze na te zdjecia z usg i sie wzruszam:)
 
Jogo świetne nowiny, super że dzidziusiem wszystko dobrze i po krwiaku nie ma śladu.

Lenkabar ja już się odważyłam wejść i przywitać na ciężarówkach teraz Twoja kolej
 
Dziękuję Zuzia za pomocną odpowiedź :) jestem odrobinę spokojniejsza, ze choć jedna osoba miała taki rodzaj dolegliwości..

Jogo bardzo się cieszę, że u Ciebie i Twojego Maleństwa wszystko dobrze :) niech już będzie u Was tylko nudno i spokojnie. A swoja drogą muszę Ci powiedzieć, że cudze tygodnie ciąży tak szybko lecą! Dopiero co pamiętam jak byłaś na samiuśkim początku, leżałaś i zamartwiałaś się co to będzie.. a tu już Maluch ma już 6.5 cm! :-)
 
lenkabar gratulacje! mnie też szarpał pępek, teraz też czasem boli, ale mnie dopada dużo różnych dziwnych rzeczy :p lekarz mi powiedział "boli - bo rośnie":p

jogo gratulacje! ciekawe kto tam u Ciebie zamieszkał, masz jakieś przeczucia?

martaczi super, ze juz czujesz! piękna sprawa:-D
 
reklama
Szyszka Tobie tez dziękuję, uspokoiłyście mnie Kochane, bo tak jak pisałam dla mnie to taki dziwny objaw jak na początek ciąży.. bardziej mi się to kojarzy, że jak jest już pępowina itd. ale skoro nie jestem jedyna to pewnie jest jakieś wyjaśnienie. Tym razem zapytam na wizycie.
A tak w ogóle to Wam tu się wszystkim należą gratulacje, Wy już takie naprawdę zaraz mamuśki jesteście :-) ja jeszcze boidudek i niedowiarek :-D
 
Do góry