reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Co za plytko?ciągnie przez kapturki bo mam strasznie płaskie i ciągle wypluwala.Byla dziś u mnie połozna i muszę piersi masować bo nie mam zastoju Ale jak nie przypilnuje zrobi sie

Mnie bolało przez pierwszy tydzień zanim skutki się nie 'przyzwyczaily'. Jeśli będzie cię boleć dłużej niż 7-10 dni to niech położna sprawdzi jak Jagódka się przystawia do piersi. A miała sprawdzane wędzidełko? Bo wtedy może chwytać płytko lub nieprawidłowo.

U mnie okazało się, że Maja ma za krótkie wędzidełko mimo braku kłopotów z kp. Neurologopeda stwierdziła dopiero, że musi być podcięte, bo picie z piersi to dla niej duży wysiłek. I w piątek jedziemy na podcięcie, już mam stresa jak to będzie...
 
Mnie bolało przez pierwszy tydzień zanim skutki się nie 'przyzwyczaily'. Jeśli będzie cię boleć dłużej niż 7-10 dni to niech położna sprawdzi jak Jagódka się przystawia do piersi. A miała sprawdzane wędzidełko? Bo wtedy może chwytać płytko lub nieprawidłowo.

U mnie okazało się, że Maja ma za krótkie wędzidełko mimo braku kłopotów z kp. Neurologopeda stwierdziła dopiero, że musi być podcięte, bo picie z piersi to dla niej duży wysiłek. I w piątek jedziemy na podcięcie, już mam stresa jak to będzie...
O kurcze serio takim dużym dzieciom też podcinają jeszcze? Jak z jedzeniem u was? U nas trochę lepiej ale bez szału, nie otwiera tej buzi tak ładnie.
 
Co za plytko?ciągnie przez kapturki bo mam strasznie płaskie i ciągle wypluwala.Byla dziś u mnie połozna i muszę piersi masować bo nie mam zastoju Ale jak nie przypilnuje zrobi sie
Masowanie piersi wcale nie musi pomagać. Przed kp ciepły okład po karmieniu chlodny. Jednak jeśli piersi nie są twarde, nie odczuwasz bólu to nic nie masujące i gmeraj. Płytko w sensie za płytko chwyta brodawkę i dlatego może coś odczuwasz lub tak jak już wyżej pisałam wszystko świeże musi się zahartować.
 
Masowanie piersi wcale nie musi pomagać. Przed kp ciepły okład po karmieniu chlodny. Jednak jeśli piersi nie są twarde, nie odczuwasz bólu to nic nie masujące i gmeraj. Płytko w sensie za płytko chwyta brodawkę i dlatego może coś odczuwasz lub tak jak już wyżej pisałam wszystko świeże musi się zahartować.
Właśnie mam twarde i mega delikatne po jedzeniu lub osiągnięciu ulga tylko na chwilke
 
O kurcze serio takim dużym dzieciom też podcinają jeszcze? Jak z jedzeniem u was? U nas trochę lepiej ale bez szału, nie otwiera tej buzi tak ładnie.

Podcinają, podobno nawet u przedszkolaków jak jest taka potrzeba.
U nas z jedzeniem słabo, coś dziubnie i tyle. Okazało się, że od lutego do teraz spadła nam o 20 oczek w siatce centylowej... Nie byłam Na bilansie roczniaka w kwietniu, bo wszystko było wstrzymane a wczoraj byliśmy na szczepieniu. Ogólnie jest zdrowa i jest podejrzenie, że to wędzidełko jej przeszkadza w jedzeniu kawałków. Zobaczymy jak będzie po podcięciu. Ale już mam stresa jak ja ją utrzymam i zmuszę do otwarcia buzi 😱
 
Jeśli dziś rano bym spotkała kogoś kto by powiedział że karmienie piersia jest wygodne to bym tego kogoś pobila. Mam zastój Ale daje radę.Noc była straszna prawie nie przespana, jak to dobrze Ze w tym wszystkim widząc uśmiechnięte buźki dzieciakow wszystko przestaje boleć. MIŁEGO DNIA KOCHANE
 
reklama
Jeśli dziś rano bym spotkała kogoś kto by powiedział że karmienie piersia jest wygodne to bym tego kogoś pobila. Mam zastój Ale daje radę.Noc była straszna prawie nie przespana, jak to dobrze Ze w tym wszystkim widząc uśmiechnięte buźki dzieciakow wszystko przestaje boleć. MIŁEGO DNIA KOCHANE
Nie wiem jakie mm podawałaś wcześniej, ale ja wczoraj kupilam puszkę, żeby mieć na wszelki wypadek. 25e sztuka. Pomysl, ze nagroda za Twój trud i walkę o kp może być ta kasa do skarbonki do wykorzystania na cokolwiek zadecydujesz [emoji23][emoji12][emoji16]
U mnie przy tej cenie po roku uzbiera się na fajne wakacje [emoji23][emoji16][emoji16]
Będzie dobrze, cierpliwości [emoji6]
 
Do góry