reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny badajcie się , niezwlekajcie.
U nas młody zaczął chodzić i stoję przed wyborem pierwszych butów. Co wcale nie jest łatwe.
I jakiś regres snu. Śpi ładnie ale usypianie to jest dramat. Beczy pół godziny. Niewiem co jest.
Jak zawsze , melisa i czekam aż minie.
 
reklama
zakladam, ze pierwsze co wykluczalas to ginekologiczne sprawy? Jakies jajniki czy cos? Ale sprswdzaj, sprawdzaj, trzeba znalezc przyczyne.
W sumie teraz jak piszesz to kurde moja ostatnia cytologia cos ponad 2 lata temu. Jutro musze zadzowonic sie umowic…
Byłam u ginekologa już w grudniu. Wszystko czyste. Myślałam że samo przejdzie, no niestety nie przechodzi.
 
Dziewczyny badajcie się , niezwlekajcie.
U nas młody zaczął chodzić i stoję przed wyborem pierwszych butów. Co wcale nie jest łatwe.
I jakiś regres snu. Śpi ładnie ale usypianie to jest dramat. Beczy pół godziny. Niewiem co jest.
Jak zawsze , melisa i czekam aż minie.
Buciki są fajne w Deichmann, elefanten moje ulubione. Zerknij, na bank są jakieś w promocji.
 
Dziewczyny badajcie się , niezwlekajcie.
U nas młody zaczął chodzić i stoję przed wyborem pierwszych butów. Co wcale nie jest łatwe.
I jakiś regres snu. Śpi ładnie ale usypianie to jest dramat. Beczy pół godziny. Niewiem co jest.
Jak zawsze , melisa i czekam aż minie.
emel ma super buty tylko drogie, ale na promocjach mozna wyszukac cos rozsadnego.
 
Dzień dobry ciotki ❤️ mam nadzieję ze któraś jeszcze pamięta tą moją matkę wariatkę 🙈🤣🤣🤣 niestety mama nie nadrobi tylu stton co za pisałyście od ostatniej jej wizyty na forum.. I prosiła żeby przekazać wam, a raczej zapytać co słychać. Czy któreś cioci zmienil się stan osobowy w rodzinie, bądź w najbliższym czasie będzie zmieniał ? 🤔 Mama mi obiecała ze jak będę grzeczny to zs rok może postara się zeby w jej brzuszku zamieszkal mój brat albo siostra... I wiecie co... Jestem najradosniejszym dzieckiem na świecie. Prawie wcale nie płacze, i wiecznie mam uśmiech na buzi... Wrecz budzę się z nim codziennie 😁 wiecie. Później dam jej popalić a teraz niech się decyduje na to moje rodzeństwo 🤣🤣🤣🙈 i oby się udało ✊✊✊✊
Tymczasem ja ogłaszam ze skończyłem już 6 miesiecy, zaraz w sumie będę miał 7 🙈 nie mam zębów, nie siedzę i nie raczkuje... Za to poszedłem na łatwiznę i robię przewroty żeby zbliżyć się do upragnionego celu 🙈🤣🤣🤣🤣 mama codziennie mi mówi że mnie bardzo kocha, a tata pyta się jak mogli żyć beze mnie tyle lat 🤷‍♀️ całuję wszystkie moje ciocie oraz całe kuzynostwo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • 04a576cd-9989-4e08-a9fe-7d361bc72556.jpeg
    04a576cd-9989-4e08-a9fe-7d361bc72556.jpeg
    36,1 KB · Wyświetleń: 61
  • f71f0082-dcb8-400f-9c06-da9ca8687735.jpeg
    f71f0082-dcb8-400f-9c06-da9ca8687735.jpeg
    41 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Do góry