reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

no ale mnie nie pobolewa ale napieprza to brzucho. dzis mialam powtorke z historii - 15 min po przebudzeniu bol brzucha przez godzine - oczywiscie bez nospy sie nie obylo.... nie dzwigam ani kilograma i leze ponad polowe dnia. i spie w trakcie dnia wiec napewno to nie przemeczenie......
 
reklama
Hej babeczki! wpadam rzadko bo ciagle mdłosci mnie meczą...dzien bez pawia dniem straconym! Ledwo zyje..co do bolu brzucha to mnie tez czesto boli..wczoraj zaczal mnie bolec około 20 i przestalo dopiero około 9 rano z przerwa kiedy wziełam nospe....w srode wizyta u gina ale to w sumie tylko po dalsze zwolnienie..Trzymajcie sie :-)
 
Lolitko ja mam ciągle te bóle brzucha jak na okres, jak boli to też z krzyża. Miałam je od początku ciąży bez względu na to czy leżałam plackiem, czy nie. Zazwyczaj rano mnie łapią i trwają do 15-16. Do 10tc miałam je praktycznie co drugi dzień, teraz są coraz rzadsze. Trzeba wtedy leżeć tylko do toalety ewentualnie. Lekarze różnie o tych bólach mówią, ostatnio mój lekarz wytłumaczył mi, że trudno stwierdzić podłoże takiego bólu, bo nie zawsze oznacza, że to są skurcze macicy. Często, szczególnie u kobiet, które przeszły jakieś zabiegi (operacje, laparo) są zrosty i to ich rozciąganie powoduje właśnie taki ból. Ponieważ jednak ciężko stwierdzić podłoże takiego bólu dał mi jeszcze doraźnie scopolan- to są czopki rozkurczające i kazał nadal się wylegiwać. Mi jeszcze dodatkowo twardnieje brzuch, ale to niezależnie od tych bóli okresowych. Nie ma rady musimy leżeć i na pewno wszystko będzie dobrze!
 
Lolitko wszystko będzie dobrze,nie martw się,wiem,ze ciężko się nie martwić o swoje wychuchane i długo oczekiwane maleństwo.A nie ma możliwości,zebyś zgłosiła sie na pogotowie? Sprawdziliby czy wszystko jest ok i ty sama byłabys spokojniejsza
 
Lolitko no i uspokoiłas sie troszke?Nie martw się,będzie dobrze:-)
Asiiek koniecznie daj znać jak było na wizycie i co lekarz mówił?
 
lolitka - na pewno jest wszystko ok. każda ciąża jest inna i kazda z nas inaczej ją przechodzi więc trudno porównywać te bóle ale wierzę , że wszystko u Ciebie i malenstwa jest dobrze. Oby do wizyty lekarskiej wytrzymać , na pewno się stresujesz , ale myśl pozytywnie , tak jak powiedział mi kiedyś lekarz - póki nie ma krwawienia nic złego się nie dzieje , a nawet jakieś krwawienie nie musi oznaczać najgorszego. Trzymam kciuki !
 
dodora
ostatnio mam mało czasu bo mojej małej coś się nie chce spać w ciągu dnia, może ze 3 godziny tylko śpi :szok:, a tak to tylko albo cyc, albo trzeba z nią tańczyć, ciężko w ogóle usypia, trwa to nawet koło godziny i potrafi za 10 minut znowu się obudzić, masakra, jestem już tak zmęczona że chodzę po ścianach, jeśli chodzi o noc to śpi ładnie, chociaż tyle, ale tak czy siak co 3 godziny sama ją wybudzam żeby nie spała długo z kupą, a jak Ty sobie radzisz ? jak brzuszek u małej ?
 
reklama
dodora
powiedz mu jeszcze jak z Twoją kondycją ? bo u mnie kiepsko, krocze mnie jeszcze troche boli, chociaż jest już dużo lepiej, za to od 3 dni strasznie boli mnie prawy pośladek, rwie i w ogóle właśnie w tym miejscu gdzie miałam nacinane krocze i obawiam się że coś mi się tak zaczyna dziać :-(
 
Do góry