reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cieżarowki) nasza waga

reklama
Dokladnie ;D Pamietam jak mojej kolezance wyskoczyl doslownie przez dwa dni.Ale byl szok dla wszystkich :laugh: dla niej w sumie tez bo przez dwa dni nagle cala garderoba do wymiany (musiala przez jakis czas chodzic w spodniach meza bo nie zdazyla nic kupic )
 
Hihi,ja w spodniach mojego męża i tak bym się utopiła,bo słuszny z niego mężczyzna,ale się śmiejemy,że teraz to ja tyję,a on chudnie,bo jest na kuracji odchudzającej:)
 
:laugh: a moj odwrotnie -Ja nie tyje a on przybiera na wadze ;D :laugh: :laugh: mam nadzieje, ze nie bedzie tyl az do 9-go miesiaca ::) ;)
 
jejku babeczki, zaczynam żreć, bez opamiętania. Jak na razie udaje mi się zapchać gębę owocami suszonymi lub świeżymi ale co będzie dalej????
 
Ja tez coraz czesciej jem ale malymi porcjami bo jak sie najem porzadnie to mi niedobrze :( Za to jak tylko mam na cos ochote to wsuwam odrazu np. teraz lody z bananem i jogurtem ;D :laugh:
 
reklama
Do góry