reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Vii Roan fajny klastyczny woz a powiedz mi jak z jego skladaniem i upychaniem w bagazniku ? duzy pewnie co ??? jak sie sprawdzil to jasne ze warto wykorzystac dla drugiego :) a co bedzie ? Groszek to synek ???

Rita dzieki za namiar dobra kobieto !

ja poprzednim razem przerobilam wozek firmy Implast, Graco i Bebe Confort i Implast byl moim nr 1 :) ! teraz niestety odpada bo zmienili wyglad tych wozkow i mi sie nie podba a pozatym zmienilismy samochod na znacznie mniejszy i za chiny go nie upchne w bagazniku :)
 
reklama
Cortina właśnie ja też wybierałam między Implastem a Roanem :) Niestety po złożeniu jest duży i właśnie teraz to mnie trochę martwi, bo wcześniej mieliśmy wielkie auto, a teraz niestety zmieniliśmy na mniejsze :/ i dzisiaj się właśnie dowiedziałam, że będzie synek :))))
 
Vii gartuluje chlopczyczka :-D ty rodzilas mala w szpitalu w ZG jesli tak to minelas ze albo nawet poznalas sie z moja b.dobra kumpelka bo ona ur. dzien przed toba chyba ze zle licze patrzac na twoj suwak ;)
 
no i jestem po shoppingu u Dariusza :-) generalnie każdej przyszłej mamie poradziłambym zrobienie zakupów w tej hurtowni. pan przy materacach, wanienkach etc. pomógł nam bardzo, pani w cześci, gdzie są akcesoria, ciuszki i inne gadżety pomogła nam również baaaaardzo - szczerze powiedziawszy bez jej pomocy nie poradziłabym sobie chyba :szok: jaki wybór wszystkiego!
fajne było też to, że przy komponowaniu wyprawki dla dzieciaczka nie proponowano nam praktycznie rzeczy z najdroższej półki, wręcz przeciwnie z niektórych, za poradą Pani z Dariusza, po prostu zrezygnowaliśmy, bo byłyby zbędne :-)
dodatkowo przy płatności gotówką dostaliśmy rabat i nie zostawiliśmy aż tyle kasy, ile zostawilibyśmy robiąc zakupny np. w bobasie. shopping udany na maksa :cool2:
 
a co ladnego kupilas ??? :) pajacykow duzy wybor jest ? bo lubie pajacyki :)

tak stwierdzilam ze jakies bodziaki biale (takie do wszytskiego pozniej pasuja i sa unisex) moge kupic juz wiec chyba ktoregos dnia jak wrocimy z urlopu tam sie przejade :tak:
 
kupiłam wszystkie niezbędne akcesoria dla dzieciaczka plus materac do łożeczka, wanienka i takie tam, jeżeli chodzi o ubranka, to kupiliśmy jedynie kombinezonik - mam termin na październik, a przesympatyczna pani doradczyni powiedziała, że za jakiś miesiąc w hurtowni będzie większy wybór ciuszków właśnie na okres zimowy, dlatego wstrzymaliśmy się "do za miesiąc" :-)
więc następnym razem ciuszki i akcesoria dla mnie :-)
 
reklama
Do góry