reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Ja witaminki - Pregna Plus - brałam przez I trymestr. Potem tylko Folio (kwas foliowy+jod) przez II trymestr a potem nic aż do porodu. Tak mi zalecił lekarz a że mam do Niego zaufanie to posłuchałam.

Córeczka przy porodzie ważyła 3620g, 54cm.
 
reklama
ja już mam dość tych upałów, duchoty... ledwo..się poruszam na dworze.. w dzień +33 a w nocy +23..

ciężko funkcjonować w codziennych obowiązkach..

poproszę o chociaż 6 stopni mniej, i burzę :)

 
Hej Dziewczyny :)

Jeśli któraś z Was uczęszcza na zajęcia SzR w szpitalu u pani Reginy, to czy może się zapytać czy przyjmują w prezencie resztki pieluch :p Bo mój mutancko gruby syn właśnie wyrósł z rozmiaru 2 :p i musiałam zakupić większe. Zostało mi 51 pieluch i kwitną u mnie w domu i nie wiedzą co ze sobą zrobić :p

ssekrett no zgadzam się z tobą co do tych upałów :tak: dlatego ja się cieszyłam że rodzę w maju bo nie wyobrażam sobie poginać po mieście w taką pogodę z brzuchem :/ rodziłam też w chłodne dni więc mi się udało :)

Ja w ciąży przyjmowałam tylko kwas foliowy ale uzupełniałam go wcinając ketchup :p Bo jeśli chodzi o sztuczne witaminy to my ich wchłaniamy tylko 3% a z warzyw owoców i mięsa wchłania się 98%. Całą ciążę miałam wyniki bardzo dobrze a po porodzie hemoglobinę 11 podbiłam w ciągu tygodnia do 14 :)

Także bardzo proszę Dziewczęta zapytajcie sie Reginy czy chce te pieluchy bo mi one zawadzają...

Buziam :**********
 
ja uwazam ze kazda kobieta w kwesti witamin, badan itp spraw zwiazanych z ciaza powinna sluchac SWOJEGO LEKARZA ;)


mi tam pogoda sluzy, kocham lato, uwielbiam sloneczko mam speeda od rana do wieczora przy takiej pogodzie wiec ja nie narzekam niech swieci :-D
 
czesc !!!

Zielonogorzanki gdzie kupowalyscie wozki dla dzieci ???
w sklepach w zg czy w internecie ?
ja z wozkami znam:
tobi
bobas
ekspert dzieciecy
abc

cos jeszcze jest ???
 
ja kupiłam wózek w abc, można też kupić w Dariuszu w Przylepie-poza wózkami jest tam naprawdę duży asortyment dziecięcy
wózki są w smyku w Focusie ale są równie drogie jak w Tobi
nie polecam kupowania w internecie jeśli nie masz okazji "na żywo" obejrzeć wybrany model,
jeśli znajdziesz w którymś ze sklepów podobający ci się model to radze pooglądać podotykać i jak wszystko pasuje a w sieci znajdzie się ten typ w niżej cenie wtedy kupić, różnica w cenie może być sporo nawet kilka stówek
 
Cortina na przeciwko Bobasa na pl. Matejki jest nowootwarty komis dziecięcy :-)
Nie wiem czy Was interesuje kupno używanego ale są tanie i w dobrym stanie :-)
A ciuszki są nawet od 3zl :-p
 
reklama
Aniu no właśnie wczoraj ten komis widziałam muszę zajść i zobaczyć ciuszki wózek wolałabym nowy :)

Rita a w Dariuszu można pomarudzic i powybierac ? Bo kiedyś tam chodziło się z panią i jak się marudzilo przy wyborze pani głęboko wzdychala ;)
 
Do góry