reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

Dziękuję za odpowiedź, dostałam od Pani doktor z Sulechowa skierowanie i nie bardzo wiedziałam gdzie do kogo się z nim udać. Nie wiem też czy lepiej przychodzić z rana czy później, bo jak wiadomo każdy szpital ma swój rytm pracy i wolała bym przyjść wtedy kiedy nie będę zawadzać
 
reklama
Rita chyba lepiej po południu :-)
Rano są wizyty, zaplanowane zabiegi :-)
Zresztą jak pójdziesz pierwszy raz na IP, to spytasz się najwyżej Pani i Ci powie :-)
 
Rita, według mnie też najlepiej jest wykonać telefon, niż specjalnie fatygować się do szpitala... no chyba że mieszkasz tak bliziutko, jak ja, że nawet na sam poród spacerkiem będziesz mogła śmignąć :-)
 
oj taaaaak KOLEJKA... co jak co ale podejście do kobiet ciężarnych, stojących w kolejkach też się nie zmieniło za bardzo... jakiś czas temu w wbk na bankowej stałam ledwo na nogach przez 1h aż wreszcie jakaś pani z kolejki nie przepuściła, podczas gdy inni stojący tak się na mnie krzywo spojrzeli...
to samo w tesco, gdzie jest kasa z pierwszeństwem dla ciezarnych - jak kasjerka poprosiła mnie do kasy (ku mej uciesze), to ludzie jak się nie zburwersowali!!! np. tekst typu: jak ja byłam w ciąży to mnie nie przepuszczali i musiałam stać", na co kasjerka " po 1. czasy się zmieniły, po 2. to jest kasa pierwszeństwa"... a mi jedynie przykro się zrobiła :/
 
parę stron wcześniej dyskutowałyśmy już na ten temat, ludzie z reguły nie są skłonni do ustępstw na rzecz kogokolwiek
Można przyglądać się z dezaprobatą, można też powiedzieć kilka ostrych słów lub skomentować zaistniałą sytuację z tymże najczęściej nie ma to sensu bo jak ktoś jest źle wychowany to taka uwaga spłynie po nim.
 
jak tam u Was samopoczucie?, bo ja dziś rozpoczynam 35 tydzień ciąży i od paru dni męczy mnie zgaga.. najczęściej przed spaniem.. choć dziś zaatakowała mnie i w dzień.. czuję jak bym miała żołądek w gardle...


i nie mogę jej się pozbyć, chyba mała urosła sporo i mój żołądek nie ma miejsca.


mąż wyjechał do pracy i dopiero wraca 30 sierpnia, więc mam nadzieje że nasza córeczka nie postanowi przyjść na świat szybciej .. niż przed 1 września.


Dziś senny dzień,, to chyba przez ten poranny deszcz..


 
reklama
Do góry