reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A teraz po ciazy jak sie czujesz?
Czuje się bardzo dobrze. Wszystko odpuscilo. Ale mysle że to dlatego że nie mam czasu skupiać się na sobie. Tylko na dziecku. Ja zeszlam na drugi plan. I chyba najlepsze co można zrobić to właśnie przestawić myślenie na co innego. Całkowicie. Jak to przy dziecku. Wszystko w biegu
 
reklama
Dziewczyny a czy odczuwacie teraz nasilone duszności? Nawet nie wiem czy to co mam mogę nazwać dusznościami bo niby oddycham normalnie ale mam takie uczucie jakbym nie mogła nabrać powietrza do końca, nie oddycham jakby „pełna piersią”, zwłaszcza gdy próbuje odetchnąć przez usta. Nie wiem czy to przez upały plus ciąża czy to nerwica się odzywa w taki sposób (chociaż takiego objawu u siebie akurat wcześniej nie obserwowałam) czy może wszystko naraz… ostatnie dni są u mnie mocno kiepskie

@Paulaaa123 a jak u Ciebie z adaptacja na Zoloft? Który dzień już łykasz?
 
Dziewczyny a czy odczuwacie teraz nasilone duszności? Nawet nie wiem czy to co mam mogę nazwać dusznościami bo niby oddycham normalnie ale mam takie uczucie jakbym nie mogła nabrać powietrza do końca, nie oddycham jakby „pełna piersią”, zwłaszcza gdy próbuje odetchnąć przez usta. Nie wiem czy to przez upały plus ciąża czy to nerwica się odzywa w taki sposób (chociaż takiego objawu u siebie akurat wcześniej nie obserwowałam) czy może wszystko naraz… ostatnie dni są u mnie mocno kiepskie

@Paulaaa123 a jak u Ciebie z adaptacja na Zoloft? Który dzień już łykasz?
Ja dziś mam to samo :( teraz na wieczór pogorszenie, ledwo oddycham, nie mogę zasnąć bo mam wrażenie że zaraz przestanę oddychać ... :( Do tego ciśnienie poniżej 90/60 ... Już sama nie wiem czy to nerwica może to potęgować czy po prostu taki dzień , oczywiście za dużo czytam w necie i mam już listę chorób które mogą to powodować 🤦 jestem już zmęczona sobą :(
 
Ja dziś mam to samo :( teraz na wieczór pogorszenie, ledwo oddycham, nie mogę zasnąć bo mam wrażenie że zaraz przestanę oddychać ... :( Do tego ciśnienie poniżej 90/60 ... Już sama nie wiem czy to nerwica może to potęgować czy po prostu taki dzień , oczywiście za dużo czytam w necie i mam już listę chorób które mogą to powodować 🤦 jestem już zmęczona sobą :(
A w którym jesteś tc?
Tez miałam takie niskie ciśnienie.. może to jednak te upały…
 
A w którym jesteś tc?
Tez miałam takie niskie ciśnienie.. może to jednak te upały…
Obecnie 20tc ... Ale od 3 tygodni biorę regularnie nospe , może to też ma wpływ na to ciśnienie :( upały robią swoje a ja dodatkowo wciąż pije za mało wody ... I niedoczynność tarczycy , chyba wszystko się kumuluje po prostu :>
 
Obecnie 20tc ... Ale od 3 tygodni biorę regularnie nospe , może to też ma wpływ na to ciśnienie :( upały robią swoje a ja dodatkowo wciąż pije za mało wody ... I niedoczynność tarczycy , chyba wszystko się kumuluje po prostu :>
Wydaje mi się se nospa nie ma nic wspólnego z ciśnieniem… ale tarczyca już jak najbardziej.
Staraj się pic dużo wody, ja tez miałam ten problem, nie czułam pragnienia, zmuszałam się do picia; może spróbuj ustawić sobie budzik co godzinę- dwie i wypić wtedy duża pełna szklankę na sile, a w końcu organizm się przyzwyczai i sam się zacznie dopominać 👍🏻
 
Dziewczyny a czy odczuwacie teraz nasilone duszności? Nawet nie wiem czy to co mam mogę nazwać dusznościami bo niby oddycham normalnie ale mam takie uczucie jakbym nie mogła nabrać powietrza do końca, nie oddycham jakby „pełna piersią”, zwłaszcza gdy próbuje odetchnąć przez usta. Nie wiem czy to przez upały plus ciąża czy to nerwica się odzywa w taki sposób (chociaż takiego objawu u siebie akurat wcześniej nie obserwowałam) czy może wszystko naraz… ostatnie dni są u mnie mocno kiepskie

@Paulaaa123 a jak u Ciebie z adaptacja na Zoloft? Który dzień już łykasz?
8 dzień, jest całkiem ok, ale strasznie się pocę (nie wiem czy to ta pogoda czy efekt uboczny leków czy fizjologia ciąży), czuje niepokój i ból głowy. U mnie niestety każdy dzień to loteria 😅 raz lepiej, raz gorzej..

Jeśli chodzi o duszności to czasami mam w momencie zasypiania.. i to wybudza mnie ze snu.
 
reklama
Do góry