reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A czy taki lek perazin brała go ktoras z Was w ciąży lub przed ? Lekarz mi przepisał pol na noc ale szczerze mówiąc naczytałam sie w necie i jakoś boje sie go wziac...
Nie czytaj bo oglupiejesz...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj miałam taką sytuację że wstalam i poczułam jakby szarpniecie, ból po lewej stronie. Miałyście takie coś bo trochę się wystraszyłam.
 
Cześć dziewczyny! Czy któraś z was w 28 tyg czuła bardzo nisko dzidzie jak kopie? Ja czuję jakby Przy samym ujściu pochwy aż nie raz bolą te kopniaka

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Czy któraś z was w 28 tyg czuła bardzo nisko dzidzie jak kopie? Ja czuję jakby Przy samym ujściu pochwy aż nie raz bolą te kopniaka

Asiu powiedz o tym swojemu lekarzowi bo może to oznaczać że skróciła ci się szyjka...skoro dzidziuś jest tak nisko. Ja miałam tak w 26 tygodniu... wrażenie jakby maluszek miał mi wypaść i właśnie okazało się że szyjka jest krótka.
Mój Maciuś skończył właśnie miesiąc...nie jest lekko...ma kolki...
Pozdrawiam

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny. jak się czujecie bo u mnie kipesko; ( w sumie nic nowego; ( znów nasilily mi się mdłości i nieraz wymiotuje; ( jestem juz zmęczona ta ciąża a to dopiero 15 tydzien. jeszcze do tego
 
hej dziewczyny. jak się czujecie bo u mnie kipesko; ( w sumie nic nowego; ( znów nasilily mi się mdłości i nieraz wymiotuje; ( jestem juz zmęczona ta ciąża a to dopiero 15 tydzien. jeszcze do tego opieka nad dwójką pozostalych dzieci mnie wykańcza. jestem rozdrażniona i wszystko dookoła mnie denerwuje; ( najchętniej polozylabym się i przespala cały ten okres; ( czuje ze jestem coraz bardziej słaba psychicznie i fizycznie zreszta tez; ( codziennie płacze z bezsilości i coraz częściej zaczynam myśleć o powrocie do leków; ( nie wiem ile jeszcze wytrzymam; ((( czuje się jak w jakiejszpitalu cholernej depresji a nie w ciazy; (((
 
hej dziewczyny. jak się czujecie bo u mnie kipesko; ( w sumie nic nowego; ( znów nasilily mi się mdłości i nieraz wymiotuje; ( jestem juz zmęczona ta ciąża a to dopiero 15 tydzien. jeszcze do tego opieka nad dwójką pozostalych dzieci mnie wykańcza. jestem rozdrażniona i wszystko dookoła mnie denerwuje; ( najchętniej polozylabym się i przespala cały ten okres; ( czuje ze jestem coraz bardziej słaba psychicznie i fizycznie zreszta tez; ( codziennie płacze z bezsilości i coraz częściej zaczynam myśleć o powrocie do leków; ( nie wiem ile jeszcze wytrzymam; ((( czuje się jak w jakiejszpitalu cholernej depresji a nie w ciazy; (((
Nie przejmuj się nie jesteś sama ja tez od wczoraj mecze się z mega zawrotami głowy, a od nich jest mi nie dobrze... Kurde już nie wiem jak możemy sobie pomóc mi jeszcze na dokładkę doszła alergia wiec kumulacja wszystkiego...
 
1495716697-aaaaaa.jpeg

Dziewczyny każdy zły dzień jest wart takiej nagrody [emoji8] Gabrysia 3800i56cm, urodziła się dzisiaj o 6:47. Wierzę w Was! Iwi bądź dzielna[emoji16] dasz radę [emoji106]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry