reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
@Reese u Ciebie juz sa skurcze bolesne ? Czy tylko twardnieje brzuch ? Wczoraj mialam pare godzin i przeszlo. Dzisiaj znowu sie mecze, juz bym chciala zeby sie zaczelo na serio, bo nie wiem co ze soba zrobic. Taki okropny bol jak na okres

tylko twardnieje, czasem mnie boli podbrzusze jak na okres ale nie w formie skurczu tylko tak po prostu boli. Ale delikatnie.
Najgorsze jest dla mnie to rozpieranie jakbym miała pęknąć
 
Przez pierwsze dwa tygodnie brałam 0,25 mg, a teraz biorę 50
To już taka dawka która powinna trochę pomoc, ale może warto pomyśleć o zwiększeniu. Najgorzej ze Ty jesteś w takim momencie ze właściwie zaraz powinnaś zmniejszać bo tak zalecają lekarze przed porodem. Pewnie dasz radę wytrzymać już do porodu ale jak po nie będzie poprawy to rozważ większa dawkę
 
reklama
Dziewczyny ja mam objawy ciąży dozłudzenia przypominające te nerwicowe ;) zwalam wszystko na ciążę i mam nadzieję dotrwać bez leków :) wezmę receptę w razie czego od mojej dr. Kiedyś nosiłam xanax w torbie ale nigdy nie wzięłam. Sama świadomość że go mam dawała mi wystarczające poczucie bezpieczeństwa :)
 
Do góry