reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja zapisze się do tej psycholog w lipcu u której byłam.Teraz pewnie bym też poszła tylko powiedziała że im fundusz się skończył i każda wizyta będzie kosztować 150 zł raz w tygodniu aż do lipca a szczerze nie stać mnie na to wole te pieniądze mieć na dziecko.Narazie się trzymam na początku czerwca idę do psychiatry żeby dał mi to zaświadczenie o cesarce to z nim też trochę sobie pogadam.
Ja Klara znowu mam na odwrót do południa to jest masakra zaczynam odżywać koło 13 albo 14
 
reklama
Ja zapisze się do tej psycholog w lipcu u której byłam.Teraz pewnie bym też poszła tylko powiedziała że im fundusz się skończył i każda wizyta będzie kosztować 150 zł raz w tygodniu aż do lipca a szczerze nie stać mnie na to wole te pieniądze mieć na dziecko.Narazie się trzymam na początku czerwca idę do psychiatry żeby dał mi to zaświadczenie o cesarce to z nim też trochę sobie pogadam.
Ja Klara znowu mam na odwrót do południa to jest masakra zaczynam odżywać koło 13 albo 14

A dlaczego psychiatra ma wystawić zaświadczenie o cesarce?
 
A dlaczego psychiatra ma wystawić zaświadczenie o cesarce?
Bo psychiatra wie co ci siedzi w głowie i może zadecydować że nerwowo nie wytrzymasz porodu i że lepiej wszystko zaplanować żeby pacjentka miala lepszy komfort.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie psychiatra wie co i jak. Ale ciągle się zastanawiam czy cesarka czy naturalny. Mam metlik w głowie chciałbym pojechać do szpitala w którym będę rodzic poznać położne i lekarzy zobaczyć czy będę w stanie zaufać tym ludziom bo to jest ważne porozmawiać o mojej sytuacji itd. Wtedy się uspokoje i zdecyduje
 
Aa chyba ze tak nie wiedziałam ze tak mozna ja jednak chyba z własnej woli na cesarkę nie zdecydowałabym sie
 
cześć. jak się czujecie dziewczyny? bo ja dziś bardzo slabo:( głowa boli, i uczucie ze zaraz zemdleje; ( nie wiem czy jeszcze przyjdzie czas ze będę mogła się w pełni cieszyć z tej ciazy; (
 
cześć. jak się czujecie dziewczyny? bo ja dziś bardzo slabo:( głowa boli, i uczucie ze zaraz zemdleje; ( nie wiem czy jeszcze przyjdzie czas ze będę mogła się w pełni cieszyć z tej ciazy; (
No to witaj w klubie ja dziś też kiepsko się czuje mam wrażenie jakbym była taka słaba że zaraz się przewroce :(
 
reklama
A czy taki lek perazin brała go ktoras z Was w ciąży lub przed ? Lekarz mi przepisał pol na noc ale szczerze mówiąc naczytałam sie w necie i jakoś boje sie go wziac...
 
Do góry