reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Smutna85 - ja kiedys mialam nawyk czytania wszystkiego w internecie. I niestety co wtedy przeczytalam to moje - pamietam i mam w glowie... Teraz kompletnie sie tego wyzbylam bo zwariowalabym od tego. Jestem i tak juz dostatecznie mocno nakrecona tylko swoimi myslami ze jeszcze po czytaniu o chorobach w internecie to wszystko pewnie by pasowalo do moich objawow i wtedy to koniec... nie wiem na ile masz w sobie sily, ale moze dobrze byloby nie czytac zawczasu zeby sie tak mocno nie rozbijac.
Co do samej ciazy - dla mnie to narazie abstrakcja... przy lękach w ogole nie potrafie sie na tym skupic, az wstyd. Trzymaj sie.
 
reklama
Ja też mam nerwice, dostałam gorączki 37.7 to już myślę że mi się za szybko podniesie do 41 i umrę, i martwię się że mam gorączkę a żadnych innych objawów oprócz dreszczy, bólu głowy i osłabienia. Czytałam że przy gorączce bez objawów że to może być nowotrow, jakieś choroby autoimmunologiczne itp. Co o tym myślicie? Martwię się cholernie [emoji33][emoji33]
 
Ja też mam nerwice, dostałam gorączki 37.7 to już myślę że mi się za szybko podniesie do 41 i umrę, i martwię się że mam gorączkę a żadnych innych objawów oprócz dreszczy, bólu głowy i osłabienia. Czytałam że przy gorączce bez objawów że to może być nowotrow, jakieś choroby autoimmunologiczne itp. Co o tym myślicie? Martwię się cholernie [emoji33][emoji33]
Monika a jesteś w ciąży? Temperatura jest wtedy lekko podwyższona.. a jak czujesz osłabienie, ból głowy, to może się lekko przeziębiłaś. Myślę że nie ma się czym martwić, spokojnie! Ja odkąd jestem w ciąży mam lekko podwyższoną temperaturę :)
 
Monika a jesteś w ciąży? Temperatura jest wtedy lekko podwyższona.. a jak czujesz osłabienie, ból głowy, to może się lekko przeziębiłaś. Myślę że nie ma się czym martwić, spokojnie! Ja odkąd jestem w ciąży mam lekko podwyższoną temperaturę :)
Tak jestem w 6 miesiącu ciąży, możliwe że to to, dzisiaj jak narazie nie mam no zobaczymy czy się nie pojawi znowu :)
 
Jak sie czujecie Dziewczyny? Ja dzis mam ciezki dzien :( czarne mysli nad glowa, panika...

Hej
Ja dzis jako tako rano wizyta u dentysty skonczylam haniebna 8 kanalowo... To byly 3 najdluzsze wizyty zycia. Chwala ze to juz mam za soba ale okazalo sie ze jeszcze 3 sa w ciazy do zrobienia ponoc nie wielkie a reszta do zmiany plomb. Bo tak mi narobil gosc ma nfz ze wszedzie nie szczelne a ja sie cieszylam ze poleczone zeby://

Za chwile zbieram sie do psychologa, na kolejne wypociny zmartwieniowe. Ogolnie dzis pogoda brzydka zimno wieje leje ale dla mnie to zbawienie bo nie znosze upalow odrazu zawroty glowy ciezki oddech...

Staram sie duzo robic w domu planowac tygodnie to pomaga duzo ogladam stron zwiazanych z wyprawka dla malego. To pomaga nieraz odciac mozg od tych mysli i lekow...
 
Angis to i tak dzielnie sobie poradzilas z tymi zebami... podziwiam.
A w ktorym jestes tyg ciazy? Masz problem z atakami paniki i lekami?
Ja tez wole chlod... w upalach nie funkcjonuje jak jest tak duszno wiec doskonale rozumiem.
 
Jak sie czujecie Dziewczyny? Ja dzis mam ciezki dzien :( czarne mysli nad glowa, panika...
U mnie też kiepsko...brzuch boli więc i głupie myśli nie odpuszczają :( od razu panikuję, zimny pot ze stresu mnie oblewa.
Też chciałam zająć głowę wyprawką, zakupami..jesteśmy w trakcie szykowania pokoiku dla małej :) ale niestety...myśli nie odpuszczają wcale, wręcz się boje że szykujemy, planujemy, a stanie się nagle coś złego...:hmm: jakbym po prostu nie zasługiwała na szczęście chyba.
Też wole chłód, w te upały w lato myślałam że oszaleje..nawet jak popada to mi lepiej..chyba taka moja natura: depresyjna :-p
Najgorsze, że mnie myśli zaczęły w nocy budzić. Nagle otwieram oczy i zastanawiam się czy brzuch mnie już boli! A potem się męcze żeby usnąć..
 
reklama
Do góry