reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Madlen jaki miałaś wózek dla starszych dzieciaczków? Teraz masz jakiś typ?
Mi i mężowi bardzo podoba się wózek Stokke tylko zastanawiam się czy rzeczywiście wart jest tych pieniędzy. Troszkę mnie przeraża ilość tych rzeczy, które trzeba kupić, zastanawiam się najbardziej jaki rozmiar ubranek kupić? Pamiętasz jaki ty kupowałaś poprzednim razem?
 
reklama
A jaki jest koszt takiej kołyski? ona jest tylko jako dodatek to standardowego łóżeczka ?
To co mi chodzi po głowi i co jest strasznie wygodnickim gadżetem i tak w ogóle niepotrzebnym wygląda tak: 90484e27d0b1e410.jpg a kosztuje około 300-400 zł
Buja, gra, kołysze, szkoda że nie karmi i nie przewija :) wtedy mama nie potrzebna.
Żarty żartami a dla osób które często się przemieszczają polecam łóżeczko turystyczne, lekkie i składane. Dla nas w cotygodniowych podróżach do dziadków jednych i drugich bardzo się przydało.
 
Misia wszystko zalezy od tego jakie duze bedzie dziecko,ja sporo ubranek dostalam od kolezanek,niektore to ani razu nie mieli ubrane..
teraz jesli bede miala dziewczynke,to juz tez mam ubranka od znajomych.
a wozek mialam taki 2w1 z duzymi popownaymi kolami..,no ale to bylo 10 i 7l temu,a teraz upatrzylam sobie ten wozek New X-Trall 3in1 Pram Black Pink + Car Seat | eBay
chociaz jeszcze ostateczna dezycja nie zapadla :no:;-)
 
Wózek i ja chciałabym kupić chociaż mam po starszaku. ten który mam jest idealny na spacerówkę ale dla niemowlaka się nie nadaje. Ma płytką i małą gondolkę. Jak się mały urodził (60cm) już dotykał główką i stopkami brzegów, po 3 tygodniach musiałam kombinować jak go wkładać.
Biorąc pod uwagę że urodzimy w środku zimy a u mnie zimy są baaardzo ostre zazwyczaj to nie wiem czy w ogóle będę miała okazję wychodzić na spacery.
 
z racji że nie przypuszczałam, że będzie 3 dziecko nie miałam już nic wszystko porozdawałam. Ale moje kochane psiapsiółki już zrobiły zbiórkę hehe. w piwnicy czeka już huśtawka stacjonarna, łozeczko/kołyska wiklinowa na kółkach, mata edukacyjna, leżaczek/bujaczek, laktator. Ciuszki ale narazie nie przeglądam az będzie płeć. Aha i rożek bez niego nie wyobrażam. dostanę jeszcze chustę i ciuszki i łóżeczku. Brakuje nam wózka ale coś koleżanka mówiła że ma więc zobaczymy. Cieszę się z tych prezentów bo wyprawka dużo kosztuje.
 
madlen bardzo fajny ten wózek. Ja jeszcze nic kompletnie nie mam dla dziecka, w sumie to ja sama mieszczę się jeszcze we wszystkie ciuchy więc też nic ciążowego nie kupiłam. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co kupić a co nie bo nawet się za niczym jeszcze nie oglądam, jedynie ten wózek nam się spodobał już parę lat temu. Chyba pierwsze zakupy dla dziecka zacznę robić dopiero na początku września, taki mam plan :-)
 
Misia ale ja tez nie planuje zaczac robic szybciej zakupy,tym bardziej,ze na koniec wrzesnia czeka nas przeprowadzka..wiec jak juz ogarne sie na nowym mieszkaniu,to wtedy zaczne kompletowac wszystko dla Malucha..wczesniej nie kupuje nic
 
reklama
My dla Laury na wyprawke dalismy cos kolo 1500zl. Jak sie nie myle. Reszte podostawalismy. Duzo ciuszkow bylo, ktorych tak jak Maddlen mowi nie zdazylismy polowy poubierac. A patrzac w pl na ceny to kolejny 1000 to same ubranka:-D.
 
Do góry