reklama

co dzisiaj bedzie - było u mnie na obiad???

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez elcia12, 8 Wrzesień 2008.

1. elcia12

elcia12 Grudniowa mama Oliwii

laski troche mi juz sie pomysły wykonczyły i mysle ze ten watek pomoze nie tylko mnie na nowe pomysły obiadowe :tak::tak::tak::tak:
    a wiec piszmy codziennie co mamy na obiad i bedziemy sobie na wzajem pomagac

2. elcia12

no to ja pierwsza
    dzis na obiadek mamy zupe kapusciana dla T i buraczkowa z ziemniaczkami okraszonymi skwarkami dla mnie i Oliwki a na 2 placki ziemniaczane ze smietana mniam
    mniam mniam

Ostatnia edycja: 10 Wrzesień 2008
  3. reklama
  4. Weroniczka

Weroniczka Klub grudniówek'07

A u mnie spagetti carbonara. Ulubiona potrawa mojego męża, której potrafi zjeść porcję z całego opakowania makaronu:tak::tak::tak::tak: Ja je lubię tak sobie no ale 30 urodziny trzeba uczcić:tak::tak::tak:

5. viki31

viki31 mama Damiana i Pabla:)

u nas była zupka pomidorowa a na drugie danie dla damiana gotowane pierogi z mięsem a dla męza smażone pierozki z kapustą i grzybami.

6. elcia12

Viki hmmmm jaki pychotki mniam
    a powiedz jak robisz mieso do pierogów ????? zwykłe mielone ????

7. dotaZ

dotaZ Fanka BB :)

fasolka po bretońsku:-)

8. kacha_wawa

kacha_wawa 12.2007/01.2010/09.2011

U nas udko pieczone z kurczaka, do tego puree ziemniaczane (ziemniaki + łyżka masła + dwie łyżki śmietany) i kapusta kiszona z marchewką ;-)

9. stefanka

stefanka CENTRUM DOWODZENIA NICZYM

wow kasia widze pewne podobienstwo :)
    u nas ryba w sosie maslanym z puree ziemniaczanym i warzywami gotowanymi mix hehe baby marchewka. groszek itd itp!!

10. reklama
  11. Magda_lenka

Magda_lenka Mamusia Wiktorka

spaghetti z sosem własnego pomysłu

12. alex3meyer

alex3meyer Matka gagatka

Wolowinka z wczoraj, sosik, ziemniaki i mix warzywek, jak u Stefanki...

Poleć forum