reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dzisiaj bedzie - było u mnie na obiad???

elcia12

Grudniowa mama Oliwii
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2008
Postów
3 053
laski troche mi juz sie pomysły wykonczyły i mysle ze ten watek pomoze nie tylko mnie na nowe pomysły obiadowe :tak::tak::tak::tak:
a wiec piszmy codziennie co mamy na obiad i bedziemy sobie na wzajem pomagac
 
reklama
no to ja pierwsza
dzis na obiadek mamy zupe kapusciana dla T i buraczkowa z ziemniaczkami okraszonymi skwarkami dla mnie i Oliwki a na 2 placki ziemniaczane ze smietana mniam
mniam mniam
 
Ostatnia edycja:
A u mnie spagetti carbonara. Ulubiona potrawa mojego męża, której potrafi zjeść porcję z całego opakowania makaronu:tak::tak::tak::tak: Ja je lubię tak sobie no ale 30 urodziny trzeba uczcić:tak::tak::tak:
 
u nas była zupka pomidorowa a na drugie danie dla damiana gotowane pierogi z mięsem a dla męza smażone pierozki z kapustą i grzybami.
 
Viki hmmmm jaki pychotki mniam
a powiedz jak robisz mieso do pierogów ????? zwykłe mielone ????
 
U nas udko pieczone z kurczaka, do tego puree ziemniaczane (ziemniaki + łyżka masła + dwie łyżki śmietany) i kapusta kiszona z marchewką ;-)
 
wow kasia widze pewne podobienstwo :)
u nas ryba w sosie maslanym z puree ziemniaczanym i warzywami gotowanymi mix hehe baby marchewka. groszek itd itp!!
 
reklama
Do góry