reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić ???

Anonimowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2020
Postów
106
Przychodzę z takim pytaniem ponieważ zmarła babcia mojego narzeczonego, jestem w 3 miesiącu ciąży i chciałabym pójść razem z nim na pogrzeb, lecz moja przyszła teściowa wierzy w jakieś zabobony i mówi, ze mam nie iść, co sądzicie ?
 
reklama
Rozwiązanie
Już wiecej- 1 osoba na 15mkw.
Ale tak czy owak- autorko wątku: w zabobony nie wierz, postęp tak,żebyś była bezpieczna i żeby Twoje sumienie było spokojne.
Wg mnie, skoro napisałaś- potrzebujesz porady, żebyś opuściła pogrzeb.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pomodl się w domu.

Teraz w pogrzebie może uczestniczyć tylko 5 osób. Myślę, że zostanie w domu to najlepszy pomysł. A w zabobony nie wierze.
[/QUO
Zabobony odłóż na bok...
Na Twoim miejscu nie poszłabym ze względu na swój stan. Może Ci się zrobić słabo, możesz źle się poczuć, mogą być jakieś nerwy i inne emocje.
Jeśli Twój narzeczony potrzebuje wsparcia, to umowcie się, że pojedziesz z nim, ale np.poczekasz w samochodzie.
 
Przychodzę z takim pytaniem ponieważ zmarła babcia mojego narzeczonego, jestem w 3 miesiącu ciąży i chciałabym pójść razem z nim na pogrzeb, lecz moja przyszła teściowa wierzy w jakieś zabobony i mówi, ze mam nie iść, co sądzicie ?
Ja byłam w ciąży na pogrzebie, ale teraz bym nigdzie nie poszła przez wirus. W żadne zabobony nie wierzę. Ps. Również nie doczepiłam dla "ochrony" czerwonej wstążki na wózek czy łóżeczko 😥
 
reklama
Już wiecej- 1 osoba na 15mkw.
Ale tak czy owak- autorko wątku: w zabobony nie wierz, postęp tak,żebyś była bezpieczna i żeby Twoje sumienie było spokojne.
Wg mnie, skoro napisałaś- potrzebujesz porady, żebyś opuściła pogrzeb.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pomodl się w domu.

Teraz w pogrzebie może uczestniczyć tylko 5 osób. Myślę, że zostanie w domu to najlepszy pomysł. A w zabobony nie wierze.
[/QUO
 
Rozwiązanie
Do góry