reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co szkodzi faskolkom??

reklama
Dokładnie Malinka masz rację, mniej stresu, więcej uśmiechu i spowolnienia życia. Co do papierosów to są najczęstszą przyczyną niskiej masy urodzeniowej u dzieci. Aninaaa ja też jak poroniłam widziałam palące ciężarne w toalecie, byłam wściekła. Miałam ochotę na wykłady, ale podejrzewam, że dotarłyby tylko do mnie. Chyba najbrzydszy widok kobiety ciężarnej, jaki można sobie wyobrazić, to przyszła mama, z widocznym brzuszkiem i papierochem. Odraza... Pozdrawiam niepalące przyszłe mamy.
 
trudno jest sie nie stresowac/:(jak jestem w domu (u siebie to czuje sie nerwowa,o ciagle sie czepiaja mnie....)i mam nie normalnego brata.Bo ciagle jest glosno wlaczona muzyka(a mnie glowa peka) lub jak jestem po pracy i ide sie zdrzemnac to mnie budzi oczywiscie muzyka glosna;/albo umyje naczynia a za godzine znowu jest balagan na umywalce i mama mi mowi ze nic nie robie;/......a robilam!!!oczywicie moj brat tego nie zrobi.bo jak on to powiedzial ze kobiety myja nczyna,sprzataja itd.Myslalam ze go zabije za te glupie poglady do swiata.mozna sie tylko wkurzyc.a jak spie u narzeczonego to jestem bardzo spokojna(czasem nerwowa:))jak sie tutaj nie denerwowac??
 
BECIK hmmm zastrzelic brata ???? :):) a tak powaznie to wielkie wyrazy wspolczujcia!!!!! moze go jeszcze kiedys zycie nauczy ze mosi sie liczyc z innymi no i ze czasem i on mosi sprzatac itp
 
Pandorko ja nie odpowiadam bo nie mam pojecia ... a jak nie mam pojecia to przewaznie tego nie robie :D ... wiec moze zrob tak samo ;)
 
czesc kobietki.Jak dokładnie jest z tymi kotami? bo słyszałam rózne opinie na ten temat.Jedna z nich taka ze kot trzymany w domu nie zagraza zdrowiu dzidziusia.Prodsze odpowiedzcie bo ja mam w domu kota i zaczynam sie martwic
 
jak to jest z tum tunczykiem???
czy szkodzi w ciazy???
bo w zasadzie poza wedzona makrelka jest to jedyna rybka jaka toleruje
( z dodatkiem cebulki i majonezu)

ponoc ani tunczyk ani makrelka wedzona sa niewskazane
ze wzgledu na zawarta w nich rtec?
jak to jest? czy to prawda?
 
reklama
Pandorka hej, co do no-spy, czy jakichkolwiek leków to nie są szkodliwe dla dzidziusiów, o ile zalecił Ci je lekarz. Od tego jest twój ginekolog, żeby Ci pomagać w tym okresie. Najlepiej zapytać gina, bo kazda ciąża to coś zupełnie innego. Co do jedzenia tuńczyka, czy makreli, wszystko z umiarem, a napewno nic sie nie stanie. Nie wolno pić herbaty z liści malin. To napewno. pozdrawiam
 
Do góry