reklama

Co zrobić? pilne

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Goldenmum90, 23 Kwiecień 2016.

happybeti
Najlepsza odpowiedź happybeti, 24 Kwiecień 2016
A co to znaczy "agresywny mąż" ? Bo myślę, że od tego należy zacząć. Dla jednego agresją będzie podniesiony głos, dla drugiego rzucanie talerzami o... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Goldenmum90

Goldenmum90 Początkująca w BB

Witam Mam na imię Ania, mam 26 lat, jestem w 5 miesiącu ciąży, mam pytanie co zrobić gdy dziecko w drodze a w domu agresywny mąż?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13951627 by happybeti, 24 Kwiecień 2016
  3. milenka922

milenka922 Fanka BB :)

Zaloz mu niebieska karte na policji

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

4. reklama
  5. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :) Członek załogi

Głosów: 1
    Zostawic meza.
    Jako matce z dziecmi przysługuje ci Wasz dom.
    Zaloz niebieska karte.
    znalezc w swoim mieście ośrodek interwencji kryzysowej. Podpowiedza jak bezpiecznie pozbyc sie meza do mieszkania. Czesto maja tez psychologow do dyspozycji.

6. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Jesli choc raz podniosl na ciebie reke, zwlaszcza gdy juz bylas w ciazy, to go zostaw. Zawsze jestem za tym zeby walczyc o malzenstwo i isc na kompromisy ale nie z damskim bokserem

7. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

Ty sie jeszcze pytasz?? Ty pakuj mu torby i za drzwi on sie nie zmieni.. I tak jak piszą dziewczyny. Zakladaj mu kartę niech wiedza ze cos jest nie tak. Zglaszaj do opieki gdziekolwiek. Kobieto będziesz sie męczyć do konca zycia ?? Nie warto a i dziecku bedzie lepiej bez takiego ojca. Co pozniej będziesz patrzeć jak go leje albo uciekać po nocach. Tu nie ma sie czego wstydzić ze sie na takiego palanta trafilo. Teraz wazna jest przyszłość twoja i dziecka. Dziecka najwazniejsza.

8. Zielona_stokrotka

Zielona_stokrotka Fanka BB :)

Głosów: 2
    A co to znaczy "agresywny mąż" ? Bo myślę, że od tego należy zacząć. Dla jednego agresją będzie podniesiony głos, dla drugiego rzucanie talerzami o ścianę, a dla trzeciego szarpanie za włosy i kopanie.
    Więc jeszcze raz - co znaczy "agresywny mąż" ?

9. Olgamich

Olgamich Początkująca w BB

10. happybeti

happybeti show must go on...

Głosów: 3
    Sorry, ale jeśli Ania odbiera zachowanie męża jako agresywne, czyli zagrażające jej (i dziecku) , to chyba nie ma znaczenia, czy to "tylko" podniesiony głos, czy szarpanie za włosy ?
    Czy np agresja slowna, wyzwiska, obelzywe okreslenia to malo ?
    Takie srodowisko rodzinne ma Ania zapewnic dziecku ?
    Taki wzorzec meza i ojca mu przekazac ?

happybeti, 24 Kwiecień 2016 Najlepsza odpowiedź
  11. reklama
  12. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

Happybeti dokladnie a skoro juz jest agresywny w obojętnie jaki sposób to co bedzie później gdy dojdą problemy nieprzespane noce sfrustrowanie .

13. Zielona_stokrotka

Zielona_stokrotka Fanka BB :)

Ma znaczenie zasadnicze, bo od tego zalezy, co powinna zrobic.

Od krzyczacego meza nie trzeba uciekac ;) Jesli sam nie radzi sobie z agresja, np.kopie w meble, to nalezaloby porzadnie porozmawiac i naklonic na terapie. Przyczyn takiego zachowania moze byc wiele. Moze akurat stracil prace?
    Nie wiemy, co stoi za okresleniem "agresywny maz", wiec nie ma sensu wieszac psow na czlowieku!
    A jesli do czynienia mamy z opcja trzecia, to nalezy udac sie na policje.

Pytasz, czy "agresja slowna, obelzywe okreslenia to malo"?
    Z wielu doswiadczen i obserwacji wynika, ze czesto kobiety same sa prowodyrami takiego zachowania. A nawet jesli nie, to nie sa malzonkowi dluzne!

Poleć forum