reklama

Co zrobiłam dobrego?

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez sama, 30 Grudzień 2005.

1. sama

sama Fanka BB :)

Słuchajcie. Wlaśnie kończy się kolejny rok i dla mnie jest to zawsze pora do przemyśleń co w tym roku zrobiłam dobrego. Czy zrobiłam coś dla kogoś tak zupełnie bezinteresownie? Czy jestem wdzięczna za to co mnie spotkało dobrego?

2. minozka

minozka Fanka BB :)

Czy coś zrobiłam dobrego? TAK i to bezinteresownie, kilka razy... ale chwalić się nie będę

czy spotkało mnie coś dobrego? TAK... chociażby narodziny Hani....

3. reklama
  4. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

pójdę na łatwiznę i po prostu podpiszę się pod tym co napisała Minozka, z jedną różnicą, że nie urodziłam Hani ;) ale za to obchodziłam drugie urodzinki mojego Słońca i Szczęścia największego czyli Maciusia :)

5. sama

Ja dziękuję za to ,że kolejny rok przeżyłam w zdrowiu i spokoju. Dziękuję za Samuelka, który pojawił się w tym roku w naszej rodzinie i za kolejny 6 rok z nami dużego już Marcinka.
    Dziękuję za mojego mężą, bo z nim wszystkie problemy wydają się proste.
    A co wtym roku zrobiłam dobrego? Np. wybaczyłam wszystkim swoim wrogom i wchodzę w nowy Rok bez żadnej urazy do nikogo. Trudne to nieraz było ale... przyejmne. :) :) :)

6. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Co zrobilam dobrego??? Mysle ze pomogl mi w tym maz.  Anthonego zrobilismy wspanialego ;D ;D

7. kaszu27

kaszu27 Październikowa mamusia

mnie zawsze nachodzą raczej smutne myśli: w zeszłym roku odeszła moja mama na raka piersi a mieszkalam z nia sama...tydzien po slubie juz jej nie było!

ale mamy teraz nasza Laure - nasz skarb!

8. sama

kaszu27 bardzo ci współczuję. Trudno jest pogodzić się z odejściem kogoś bliskiego.....a tym bardziej mamy.

9. marul

marul Gość

jak tu mało wpisów, z czego można wyprowadzić dwa wnioski
    albo:
    - nie robimy nic dobrego
    albo
    nie chwalimy się tym

10. reklama
  11. baasia

baasia Fanka BB :)

albo jeszcze nie pora na refleksje dotyczace mijajacego roku ;D

Poleć forum