reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
<ziom> stoję sobie dziś w sklepie i przede mną jakiś wstawiony facet kiedy podszedł do kasy tak stoi bez słowa i nagle ekspediantka do niego z tekstem wyskakuje: "Nie sprzedam panu alkoholu". A on na to takim zapitym głosem: "A co jeśli przyszedłem po pieczywo?"
 
<iwo>niektorzy polscy seniorzy są jak mistrz Yoda w 2 czesci star wars
<iwo>niby laseczka, siwe włosy, ledwo sie porusza,
<iwo> a jak kurna otworzą sie drzwi busa na przystanku, to potrafi wyminąc pieciu rosłych facetów i zajać miejsce
<iwo>-.-'
 
no właśnie pójdą do przedszkola, jeszcze nie teraz, ale zmiany muszę wprowadzić przed...
czechow a jak Gabrysia poradziła sobie z niespaniem w dzień?

Bardzo źle - na początku była katastrofa - mała przychodziła zmęczona i wkurzona, jak coś jej nie odpowiadało to płakała czy rzucała zabawkami. Teraz jest już lepiej ale nockę dziś np. miałam nie wyjętą. Mała zanęła przed 17 wstała po 23.00 i bujałam się z nią do 2 nad ranem. Normalnie myśłałam że się powieszę.

Jest co raz lepiej ale widzę że niespanie się kumuluje i w pewnym momencie (np. tak koło czwartku, piątku) mała zasypia przy kolacji (ostatnio z łyżką w buzi) i jest problem - śpi jeszcze w pieluszce i zanim ją wyjmę, przebiorę itp to się budzi i jest wrzask.

Chociaż czasami są takie dni / tygodnie kiedy wszystko idzie jak po maśle i nie widzę jakichś problemów z niespaniem.
 
reklama
Do góry