reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Agutka kapcie sa cudne, naprawde:)

ja w rajstopki juz moja zaopatrzylam, ale teraz pewnie sie skusze bo w biedronce maja byc jakos od 27 tanie rajstopki.
mi najbardzije poodbaja sie takie co dostala od babci ktore maja ocieplenie na stopkach.

ja dzis kupilam zestaw grzechotek i sliniaczki:) oj jak milo kupowac takie rzeczy:))

Nikolina ale na jakiej podstawie chcesz odebrac badz ograniczyc prawa??
ojciec widuje dziecko albo nie?? jak nei to ile sie nie widuja?? jaka jest wasza sytuacja??
bo nic nie wiemy i ciezko ci pomoc.
a cod o aleimentow to jezeli zasadzili mu tak smiesznie niska kwote to moglas sie odwolac i zadac od niego udkumentowania chorby i zaswaidczen o dochodach i przede wszytkim zeznan pod przysiega.
ile on wogole ma lat??
 
reklama
Nikolina,ja Ci w sprawie ograniczenia nie pomogę,bo u Nas takiej sprawy nie było. Od razu było odebranie praw,na które to odebranie ojciec Zuzi zgodził się od razu. To tyle ode mnie na ten temat. :happy2:
 
:-):-):-)
taki mam usmiechnięty ryjek o tej porze:-)
dzieci w wyrkach:tak:

basia - rozgazowaną colę zapodaj:tak:
niunia - tak, tak - ucze w szkole chemii i fizyki:sorry2:
agutka:cool: majteczki powiadasz------------- a po co Ci one:-D-oki zartowalam:sorry2:
ola - co za ciacho zezarlaś:-p jestem przed kolacją to i wyobraznia pracuje:-p:sorry2:
phantas - ja to co mialam zrobic o 20 zrobilam o 14 i mam teraz jakby wolne:tak: ale jesczze pozniej zerknę i uporzadkuję wszystko...
tafi - jak tam dzieciaki w łózkach? nie masz nic do prasowania:-D:-D:-D
jakis filmik się zaczyna na 1
papa
 
Hana ja jadlam pszczolke, musialm zjesc cos mega slodkiego a Oliwka jablecznik:)
ale oba ciastka byly pyszne:))

Agutka jakies kompleciki dla niemowlakow tez beda przy okazji tych rajstopek w biedronce:))
 
Agutka kapcie sa cudne, naprawde:)

ja w rajstopki juz moja zaopatrzylam, ale teraz pewnie sie skusze bo w biedronce maja byc jakos od 27 tanie rajstopki.
mi najbardzije poodbaja sie takie co dostala od babci ktore maja ocieplenie na stopkach.

ja dzis kupilam zestaw grzechotek i sliniaczki:) oj jak milo kupowac takie rzeczy:))

Nikolina ale na jakiej podstawie chcesz odebrac badz ograniczyc prawa??
ojciec widuje dziecko albo nie?? jak nei to ile sie nie widuja?? jaka jest wasza sytuacja??
bo nic nie wiemy i ciezko ci pomoc.
a cod o aleimentow to jezeli zasadzili mu tak smiesznie niska kwote to moglas sie odwolac i zadac od niego udkumentowania chorby i zaswaidczen o dochodach i przede wszytkim zeznan pod przysiega.
ile on wogole ma lat??
Już wyjaśniam.Ja mam 25 on młodszy o 2 lata.Gdy córcia miała zaledwie 2mies.zostawiłam go bo jak się okazało jest chory na serce i nie będzie na nas robił itd itd.W marcu była sprawa o alimenty.Płaci bo kto by nie płacił takiej sumy150! ale mniejsza o to.Wpada co tydz.tu gdzie my mieszkamy bo ma tu rodzinę ma na paliwo itd bo pracuje ale ja tego udowodnić nie mogę.Ma rentę na swoją chorobę.Małej nie widujebo nie chce! jedzie obok i nie staje nie pyta nic!!!! ja się bardzo cieszę bo pożytku z niego i tak by nie było zero więzi nic!!! poza tym ja układam sobie życie z odpowiedzialnym facetem i co dalej? nie będzie mógł przysposobić małej!!!! a kocha ją!!! Mała ma niestety jego nazwisko i to jest mój naj największy problem! A jak je zmienić skoro ma prawa do niej a nie wie co je,ile wazy że o ulubionych bajkach nkie wspomnę RATUNKU!!!!!
 
Hana ja jadlam pszczolke, musialm zjesc cos mega slodkiego a Oliwka jablecznik:)
ale oba ciastka byly pyszne:))

Agutka jakies kompleciki dla niemowlakow tez beda przy okazji tych rajstopek w biedronce:))

To teraz mi smaka na ciacho narobiłas,Oluś! :angry: :angry: :angry: :-p :-D
Muszę napisać do G.,żeby mi przyniósł jakieś z pracy,jak zostanie,hehehehehe. :-p :-D ;-)
A tymi komplecikami,to na pewno nie wzgardzę,hehehe. :-D Ja piernicze,czy ja jestem normalna? :confused: :-p :-D ;-)
 
reklama
Straaaasznie miło! :-) :-) :-)
A tak w ogóle,to PRZEZ CIEBIE,
Oleńko :)wściekła/y: :-p) i przez te Twoje ciasto,poszłam po słoik Nutelli,bo tak mi się słodkiego zachciało,a nic innego w domu nie mam. :baffled: :sorry2: :zawstydzona/y: :-p :-D
 
Do góry