reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Witajcie ,przywitałam się w innym wątku (Przedstawmy się) ale tam chyba mało kto zagląda :)Jestem mamą cudownego 4 latka, a teraz znowu w ciąży i chyba znowu samotna.. Po prostu nie wyszło, rozmyślił się, zrezygnował, nie ma kasy... Czy są tutaj jakieś mamy z lubelskiego?
 
reklama
witaj Olajo,
Jaimis- byla pierwsza randka i szykuje sie nastepna:happy2:, zobaczymy co czas przyniesie.Obaw mam duzo ,ale niemozna wciaz byc samemu ,bo juz zaczynam miec dosyc samej siebie.
 
WITAM nowe mamy :)
Dziewczyny napiszcie cos o sobie, o swoich pociechach,skad jestescie

Olajo masz juz spora pocieche,pewnie przedszkolaka,a teraz w ktorym jestes miesiacu? wiesz czy chlopiec czy dziewczynka??

Mamo Mateuszka ile smyk ma lat??ja ostatnio za bardzo zabiegana na forum,ale staram sie wchodzic,nie zawsze pisze,ale jestem obecna
 
Hej jestem samotną Mamą 1,5 rocznego chłopca, mieszkam w Warszawie na Grochowie, oferuję swoją pomoc innej samotnej Matce jak zaopiekowanie się jej dzieckiem w czasie gdy ma coś do załatwienia wzamian za podobną pomoc
 
Olajo witam i tutaj :-) i witaj mama_mateuszka i Syntiaaa

Syntiaaa
kiedyś dużo balowałam na Grochowie miałam tam faceta, wogóle mieszkałam 8 lat w wawie i chyba nic nie robiłam tylko balowałam fajne czasy :-D ale w sumie mogłam się trochę pouczyć:-D oby mój syn inaczej podchodził do nauki:tak:

iwona-33
i super że randkujesz!!!!! Na razie daj wam czas żebyście się poznali a my tu będziemy tzrymać kciuki żeby to był facet z przegródki "PORZĄDNY" :-) i widzę że aż zaczęłaś się odchudzać tylko bez obsesji i przesady pamiętaj od czasu do czasu nawet na diecie warto coś pożywniejszego zjeść bo jak je się za mało to zwalnia przemiana materii i wzrasta obsesja na temat zjedzenia czegoś co uwielbiasz a się wyrzekłaś :-) Polecam dużo warzyw i owoców. Tak się trochę mądrzę bo jestem po szkole kulinarnej ale nie okazało się to pasją mojego życia nie będę drugą Gessler:-D
 
dzien dobry

jeju, ile tutaj nowych mam... powiem szczerze ze przerazaajcy jest fakt ze coraz wiecej facetow jest tak nieodpowiedzialnych...
nadrobie was popoludniu jak juz wrocimy z oliwka z pzedszkola.
 
reklama
Najgorsze jest to, że trudno spotkać samotną mamę w swoim otoczeniu... Ja np mam 3 rodzeństwa i wszyscy szczęśliwie żonaci i mężaci :) Nie znam w moim mieście żadnej samotnej matki :/ Gdzie te opowieści, że w dzisiejszych czasach ludzie się rozwodzą bardzo szybko bo teraz tak jest...

Ps. Jak umieścić suwak, może ktoś krok po kroku wyjaśnić, bo nie moge za nic dojść :/
 
Do góry